ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Kosz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Budowlani Wojcieszów - A-klasa 2017/2018
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1227
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 14:02, 12 Lip 2017    Temat postu: Budowlani Wojcieszów - A-klasa 2017/2018

Ostatnia fotka KS Budowlani Wojcieszów
[link widoczny dla zalogowanych]

Stoją od prawej z-ca prezesa Zbigniew Chojnecki, Franciszek Łazarewicz – prezes, Igor Kubiak, Maciej Jerka, Marcin Klawiński, Jacek Ciźla – gospodarz, Damian Kardasz, Marcin Małek, Juliusz Terlecki, syn Terleckiego - Kacper, Patryk Ślusarczyk, Tomasz Kuraś, w dolnym rzędzie Przemek Rogal, syn Klawińskiego - Igor, Mariusz Kaniewski, Paweł Jakubiec, Tomasz Tokarek, Krzysztof Nowicki, Emil Bujak, Tomasz Kaniewski. Na zdjęciu brak Łukasza Nowickiego, Pawła Głowackiego, Mateusza Sokołowskiego, Roberta Ślusarczyka, Sławomira Zywera, Pawła Żukowskiego, Marka Hardela, Tymoteusza Staszkiewicza, Marcina Wiśniewskiego, Przemysława Karońskiego,

i artykuł o klubie
[link widoczny dla zalogowanych]
Przyzwoite powiększenie klikać 2 x
============
12 sierpnia wielkie derby o Puchar Polski JG

Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów

No to zapowiada się interesujące spotkanie. Wiadomo, że do takiego spotkania kiedyś musiałoby dojść. Przecież tu nie chodzi o to, że którejś z drużyn nie będzie zależało by nie przejść do następnej rundy. Bo z pewnością w tym przypadku obu drużynom będzie zależało właśnie na tym ażeby przejść do następnej rundy, przynajmniej w tym przypadku . Później nie będzie to takie ważne. Nowa drużyna Budowlanych będzie chciała udowodnić swoją wyższość za lata niemożności gry z kontrowersyjnym dla nich szkoleniowcem. Orzeł natomiast kierowany przez trenera to w zasadzie niemal prywatne udowodnienie swoich racji. Oj co będzie to będzie, ale na pewno większość kibiców też jest ciekawa końcowego wyniku. a może będzie remis i rzuty karne rozstrzygną. Zapowiada się może, nie ostry bo to wszystko jedna piłkarska lokalna rodzina, ale na pewno zacięty pojedynek i pewnie jeden z końcowych sprawdzianów formy piłkarzy obydwu drużyn przed nadchodzącym nie ubłagalnie sezonem piłkarskim, w którym tym drużynom będzie zależało co najmniej na utrzymaniu się w swojej klasie rozgrywkowej. Pewnie będzie też już po wszystkich sparingach i wszelkich roszadach kompletowania drużyny o ewentualnie nowych piłkarzy. Kto wie może tylko na ten mecz. Miejmy nadzieję, że po sparingach przyjdzie grać wszystkim "nieuszkodzonym" piłkarzom obydwu drużyn. Życzymy twardej walki i korzystnego wyniku.
==================
Przeciwnicy Budowlanych Wojcieszów: drużyny A – klasy gr. I w rozgrywkach 2017/2018
Amfibolit Leszczyniec , Halniak Miłków, Kwarc Pisarzowice, Piast Bolków, Czarni Strzyżowiec, , Victoria Czadrów, KS Łomnica, Orzeł Mysłakowice, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Czarni Przedwojów, Olimpia II Kamienna Góra, Pogoń Wleń.

Terminarz rozgrywek A klasy I gr. 2017/2018
01 kol. 26/27 08 17.00 Budowlani Wojcieszów – Pogoń Wleń
02 kol. 02/03 09 . Olimpia II Kamienna Góra – Budowlani Wojcieszów
03 kol. 09/10 09 17.00 Budowlani Wojcieszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie
04 kol. 16/17 09 . KS Łomnica – Budowlani Wojcieszów
05 kol. 23/24 09 15.00 Budowlani Wojcieszów - Lechia Piechowice
06 kol. 30.09/1.10 Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów
07 kol. 07/08 10 15.00 Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec
08 kol. 14/15 10 . Kwarc Pisarzowice - Budowlani Wojcieszów
09 kol. 21/22 10 12.00 Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec
10 kol. 28/29 10 . Victoria Czadrów - Budowlani Wojcieszów
11 kol. 04/05 11 14.00 Budowlani Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice
12 kol. 11/12 11 . Czarni Przedwojów - Budowlani Wojcieszów
13 kol. 18/19 11 14.00 Budowlani Wojcieszów - Halniak Miłków
================
Pierwszy mecz sparingowy w Nowym Kościele nie wypadł okazale, Budowlani przegrali 4:0 z LZS Nowy Kościół. Debiutanci w A klasie nie sprostali drużynie będącej wielokrotnie w A klasie w sezonach 2003/04-2007/08, 2014/15 i ostatnio awansowali z drugiej pozycji odnosząc 19 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę za LZS Lipą ,stosunek bramek 114-30, nie odnosząc żadnej porażki ani remisu na własnym boisku. Budowlani aktualnie są w stadium rozszerzenia składu drużyny na nowy sezon oraz z głębokimi brakami piłkarzy , co spowodowane jest jeszcze sezonem urlopowym.
===============
Kadra Budowlanych to przeważnie piłkarze urodzeni w lipcu, aż 7 chłopa obchodziło urodziny w tym miesiącu : 6 – Marek Hardel, 7 – Karoński Przemek i Kubiak Igor, 12 – Kuraś Tomek, 16 lipca Ślusarczyk Robert, 25 – Krzysiek Małach i 31 Jakubiec Paweł. W miesiącu sierpniu czyli 17 - Mariusz Kaniewski i 25 - Zywer Sławek , a 22 - Fraciszek Łazarewicz
A we wrześniu czterech piłkarzy: 11 – Łukasz Nowicki, 13 - Głowacki Paweł, 16 – Tokarek Tomasz i 27 – Kardasz Damian,
W październiku tylko 2 - Tomek Kaniewski, w listopadzie nie ma nikogo i w grudniu 4 - Krzysiek Nowicki Bartek.
Pamiętajmy o swoich piłkarzach i kolegach z drużyny by złożyć im życzenia i skropić te uroczystości kielichem szampana.
W styczniu 6 - Patryk Ślusarczyk i 15 – Żukowski Paweł. W lutym nikt nie chciał się urodzić, w marcu 3 - Sokołowski Mateusz, 28 - Marcin Klawiński, 30 Rogal Przemysław, w kwietniu też nie było chętnych, za to w maju trzech chłopaków 12 -Julek Terlecki, 14 Marcin Wiśniewski i 25 – Bujak Emil no i na początek lata czyli w czerwcu 8- Maciej Jerka i 13 - Małek Marcin.
===========
Treningi Budowlanych we wtorki i czwartki na boisku szkolnym od 18.30
===========
Zarząd klubu Budowlanych jeszcze raz dziękuje wszystkim sponsorom, kibicom i sympatykom za dary, słowa otuchy i doping na meczach licząc na ich ciąg dalszy w tegorocznych rozgrywkach.
=================
Dzisiejszy sparing z A-klasową drużyną Orłem Mysłakowice, rywalem Budowlanych Wojcieszów w tegorocznych meczach mistrzowskich wygrali oczywiście Budowlani 6:5. Wynik co prawda hokejowy, ale w sparingu tez trochę się liczy. Orzeł Mysłakowice to drużyna od kilku lat zajmująca w A – klasie miejsce w drugiej połowie tabeli, z którą Orzeł Wojcieszów obecna drużyna okręgówki toczyła wielokrotne spotkania. Bramki strzelili: Kaniewski T. x2, Klawiński x2, Terlecki x1 i Jerka x1.
Budowlani wystąpili w składzie jeszcze nieco osłabionym, ale wyraźnie lepszym od poprzedniego sparingu. Mecz należy uznać za interesujący i ciekawy, który zarazem spełnił założenia taktyczne i przydatność kilku piłkarzy z szerokiej rezerwy Budowlanych. Skład: Tokarek, Rogal, Małek, Nowicki K., Żukowski, Wiśniewski, Jerka, Małach, Terlecki, Klawiński, Bujak, Kardasz, Kaniewski T., Ślusarczyk R. Należy podkreślić świetnie przygotowaną murawę boiska w okolicy szkoły którym, zarządza Urząd Miasta a opiekuje się klub Budowlanych.
===============
Budowlani -Orzeł 2:4
Wstydu nie ma. Chociaż niektórzy byli niemal pewni, że Orzełki im ulegną, albo co najmniej zremisują. Czy w oczach kibiców i sympatyków Budowlanych piłkarze coś stracili, na pewno nie, chociaż do remisu nie było daleko, ale i tak wtedy musiała by być dogrywka i ewentualnie rzuty karne. Orzełki do meczu przystąpiły wyraźnie wzmocnione- czterech nowych piłkarzy, natomiast Budowlani byli osłabieni brakiem dwóch piłkarzy z podstawowego składu oraz jeszcze jednego od razu na początku meczu/Jakubiec/.w drugiej połowie meczu orzełki zostały zmuszone do intensywnej gry i niestety nie wytrzymywali tempa gry, co było uwidocznione wielkim zmęczeniem i częstą wymianą z rezerw – tych zmęczonych łapał kurcz. Poza kontuzjowanym Czarkiem jeszcze 5 piłkarzy zostało wymienionych przez ostatnich 20 minut.
Orzełki były po 26 meczach mistrzowskich, z tego jeden remis i trzy porażki, a Budowlani zaledwie po 18 w tym trzy porażki i trzy remisy. Już chociażby z takiego porównania. w dodatku w innych klasach rozgrywek prognoza dla Orzełków powinna być korzystniejszą.. Obydwie drużyny wykazały się dojrzałością i dbałością by raczej nie uszkodzić rywala. W końcu to wszyscy piłkarze z lokalnych klubów.
Bramki dla Budowlanych: Klawiński i Bujak
Skład i rezerwa: Tokarek, Kuraś, Jakubiec, Rogal, Żukowski, Wiśniewski M., Nowicki, Małach, Klawiński, Terlecki, Kaniewski M., Bujak, Jerka, Kardasz, Małek, Sokołowski
=-=-=-=-=
Władze powiatowe oprócz pucharu wręczyły prezesowi Budowlanych Łazarewiczowi piękny list pochwalny jako dyplom o następującej treści: Szanowny Pan Franciszek Łazarewicz prezes KS Budowlani Wojcieszów. Prosze przyjąć serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i działaczy Klubu KS Budowlani Wojcieszów za awans do klasy A i wyrazy podziwu wobec Waszych osiągnięć sportowych. Te wspaniałe wyniki to zasługa pracowitości, wytrwałości i siły woli w szlachetnej sportowej rywalizacji. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszego regionu. Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów i kontynuacji pasji sportowej,ciągłego zapału do żmudnych treningów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym z wyrazami szacunku członek Zarządu Rady Powiatowej Zbigniew Pietruszka i Starosta Złotoryjski Ryszard Raszkiewicz

Niestety oprócz rzeczy przyjemnych trzeba powiedzieć o mniej przyjemnych.
Prezes KS Budowlanych poinformował, że w dalszym ciągu klub poddawany jest szykanom, które się jakoś nie kończą. Ponieważ dotacja klubu Budowlanych jest niestety niewystarczająca, klub Budowlanych jako gospodarz postanowił na sobotni mecz wprowadzić bilety odpłatne na mecz, z których odpłatność pokryłaby opłaty sędziowskie. Wtedy to prezes Orła zaproponował, że opłaty te pokryją po połowie obydwa kluby, a oglądanie meczu będzie bezpłatne. Mało tego koniecznie chciał, nie wiedzieć czemu, wyręczyć klub Budowlanych proponując na 2-3 dni przed meczem przygotowanie boiska i założenie siatek na bramki. A tu raptem w sobotę rano wycofał się z tej obietnicy i Budowlani musieli własnymi siłami przygotować boisko w ostatniej chwili na zdatne do odbycia meczu. Ale to nie wszystko, wycofał się też z pokrycia obiecanej polowy opłaty sędziowskiej, zmuszając niejako Budowlanych do pokrycia kosztów sędziowskich z własnej kieszeni.
By jakoś pokryć swoje koszty przyjęcia po meczu zaproponował też do wpisania się na listę piłkarzy Budowlanych, jako korzystających z uczestniczenia w tym poczęstunku. Piłkarze Budowlanych za niedotrzymanie obietnic przez prezesa Orła, co naprawdę rzadko się zdarza w życiu sportowym, podarli listę i nie uczestniczyli w tym bankiecie i sami dokonali zakupów i zorganizowali przyjęcie w swoim gronie, życząc zdrowia tamtym gościom w spożywaniu podwójnych porcji. No niestety trzeba pisać prawdę, by uniknąć nieporozumień i tak będę jak zapewniał prezes Budowlanych informował sympatyków i kibiców o każdym wrogim czy prowokującym wydarzeniu..
=====
Za kilkanaście dni pierwsze mecze Budowlanych w A klasie. Los nam rzucił Pogon Wleń - drużynę z pogranicza B i A klasy, w której była od 2003r - 5 sezonów rozgrywkowych, w tym trzy ostatnie.15/16 – 9 miejsce odnosząc ogółem 8 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek , a na wyjeździe 2 zwycięstwa i 10 porażek. W sezonie 16/17 – 8 miejsce odnosząc ogółem 10zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek, a na wyjeździe 5 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek. Orzełki z Wojcieszowa pokonały Pogoń Wleń na ich boisku 1:4, ale też przegrały na swoim 1:2. Miejmy nadzieję, że tak jak debiutujący Halniak w ubiegłym sezonie tak i debiutujący Budowlani przejdą zwycięsko to spotkanie, czego im życzymy.
======
W ramach Dni Wojcieszowa w niedzielę odbył się mecz piłkarski między kawalerami a żonatymi. W meczu wygrali kawalerów 8:7, a w rzutach karnych żonami 6:5. Z OZPN jg przyjechali sędziowie zaproszeni przez organizatorów.
=======
W niedzielę 20.08 odbędzie się kolejny sparing Budowlanych z Pogonią II Dobków grających w B - klasie.
======
Prezes Budowlanych donosi:Krzysztof Małach grający przez kilka sezonów jako trampkarz czy młodzik dla Orła Wojcieszów, a ostatnio pozyskany przez Budowlanych, za którego Budowlani zapłacili Klubowi Orzeł umowną kwotę pieniężną nie został wpuszczony osobiście przez prezesa Orła na mecz wtorkowy z Piastem bez biletu, tak jak zawsze było w zwyczaju dla młodych piłkarzy. Doprawdy ta bardzo wychowawcza lekcja spowodowała, że Krzyś dopiero po zakupie biletu obejrzał mecz. Odszedłeś do Budowlanych to płacisz, dawne zasługi króla strzelców dla Orła się nie liczą. Przecież to nie żadne szykany tylko doskonały przykład pedagogiczny i wychowawczy, aż ręce same składają się do braw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
simi
Przyjaciel
PrzyjacielDołączył: 17 Lut 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 10:09, 13 Sie 2017    Temat postu: Dbałość by nie uszkodzić Rywala

Rzeczywiscie mimo dbalosci Tylko jeden zawodnik Orla znalazł się w Szpitalu i już raczej w tym roku nie zagra !
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1227
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 23:58, 15 Sie 2017    Temat postu:

Tak, tak to była dbałość, gdyby celowość rywal Cezarego dostałby kartkę żółtą lub czerwoną. Mam nadzieję, że sędzia był bliżej zajścia od Ciebie. Znowu daje się wciągać w dyskusję, która ma celu tylko wykazanie zła i wszelkich win po stronie Budowlanych.


Oczywiście Budowlani bardzo współczują Czarkowi, podobnie jak zapewne Orzełki Pawłowi Jakubcowi, również kontuzjowanemu na tym meczu.

Informacja od Prezesa Budowlanych dla niedowiarków: Budowlani posiadają licencję trenerską Krzysztof Nowicki nr licencji 000017165 wydana przez PZPN –B. i ważną do 31.12 2017r.

Ostatni mecz sparingowy w Świerzawie z Pogonią II Dobków wygrali Budowlani 1:5. Przewagę Budowlanych była w każdym elemencie gry przewyższająca przeciwników, mimo braku kilku podstawowych piłkarzy. Bramki strzelili: Małach, Żukowski, Kaniewski M., Kaniewski T., i Klawiński
Budowlani zagrali w składzie: Tokarek, Żukowski, Wiśniewski, Małek, Rogal, Kaniewski M., Kaniewski T., Klawiński, Nowicki, Małach, Terlecki, w rezerwie Sokołowski, Jakubiec oraz gościnnie Wiśniewski Patryk. Tak jak przed kilku tygodniami grali gościnnie piłkarze Budowlanych w drużynie Orła na meczu z Lipą i nie na testach tylko po prostu gościnnie, bo brakowało pełnego składu w drużynie orzełków.. Budowlani zapraszają na pierwszy mecz w A klasie z Pogonią Wleń 27 sierpnia o godz. 17.00.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
simi
Przyjaciel
PrzyjacielDołączył: 17 Lut 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 13:38, 16 Sie 2017    Temat postu: Delikatni

Sędzia poinformował że w związku iz w tej akcji padła bramka nie może ukarać zawodnika Budowlanych kartka. A gracz Cezary sam chyba się nie kontuzjowal?? Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1227
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 17:35, 26 Sie 2017    Temat postu:

Budowlani Wojcieszów - Pogoń Wleń 6:0

Pogoń Wleń drużyna w zasadzie B- klasy .Od 2003 roku tylko 4 sezony była w A- klasie i to raczej w drugiej części tabeli, odnosząc od czasu do czasu zaskakujące zwycięstwa np. jako goście z Orłem Wojcieszów, Olimpią II Kamienna Góra, Chmielanką czy Mitexem, u siebie Pogoń też nieobliczalna wygrywając np. z Chełmskiem, czy Przedwojowem.. Dwa sezony wstecz Wleń też zaskakiwał wygrywając na swoim boisku z Lubawką czy Bolkowem a remisując z Piechowicami , Przedwojowem czy Łomnicą, a jako gość w zasadzie nie miał sukcesów z wyjątkiem ostatnich drużyn. Na inaugurację rozrywek 2016/17 przegrali z Bolkowem i podobnie w sezonie 2015/16 z Woskarem. Liczymy ,że i tym razem Budowlanym się poszczęści, czego serdecznie życzymy.

Budowlani wystrzelili jak z katapulty 6:0 i od razu prowadzenie w tabeli A klasy I grupy. Tylko Halniak w ub.sezonie wygrał z Pogonią 7:0 i 8:0. Jak to się ma do porażki lokalnej drużyny z tym rywalem 1:2 w poprzednich rozgrywkach? Gratulujemy!
Przewaga w każdym elemencie spotkania
Bramki:
Klawiński x3, Nowicki x1, Terleckix1,Bujakx1
Skład:Tokarek,/Sokołowski/, Małek, Rogal, Wiśniewski, Jakubiec,/Nowicki/,Kaniewski T.,/Jerka/, Kaniewski M., Terlecki, Klawiński, Bujak, Małach/, Kardasz/, Ślusarczyk R.,
Inne mecze;
Czarni Przedwojów - Olimpia II Kamienna Góra 2:6
Kwarc Pisarzowice - Piast Bolków 1:1
Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice 1:0
Orzeł Mysłakowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 5:0
Amfibolit Leszczyniec - Halniak Miłków 2:0
Victoria Czadrów - KS Łomnica 1:3
Następny mecz Budowlani jadą do Kamiennej Góry na spotkanie z Olimpią II . W ub sezonie Orzeł przegrał w Kamiennej Górze 1:4, a jak powiedzie się Budowlanym.Druga drużyna Olimpii rozpoczęła próbę swoich rezerwowych sił od rozgrywek w 2014/15 w B-klasie, odnosząc19 zwycięstw ,2 remisy i 5 porażek. Sezon 2015/16 to zwycięstwo w swojej grupie i awans do A klasy odnosząc.22 zwycięstwa,3 remisy i 1 porażkę. W A klasie ostatni sezon 2016/17 zakończyli na 7 miejscu odnosząc 10 zwycięstw,5 remisów i 11 porażek., w tym jako gospodarze 7 zw,3 rem, i 3 porażki, co wyraźnie świadczy o lepszej mobilizacji ich sil na własnym boisku, ale co nie jest regułą. Skoro na własnym boisku przegrali z Bolkowem 1:7,Łomnicą 0:1 czy z Pogonią Wleń 2:3. To nie analiza tylko przybliżenie siły przeciwnika., a może w przypadku niepowodzenia mieli słabszy dzień, a może brak pełnego składu, przyczyn tysiące. Życzymy Budowlanym odniesienia sukcesu
=-==-

W Kamiennej Górze - Budowlani zremisowali z Olimpią II 2:2

Bramki: Małach, Klawiński

Skład:Tokarek, Rogal, Małek,/ Nowicki/, Kaniewski T. , Kaniewski M., Kuraś, Malach, Żukowski, Terlecki, Bujak, /Jerka/, Kardasz, Wiśniewski, Sokołowski
W sumie dobry mecz, wiele straconych okazji do podniesienia rezultatu meczu po obu stronach. Obserwatorzy byli zachwyceni bramką strzeloną przez Krzysia Małacha.

Inne mecze:
Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec 1-0
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice 0:1
Lechia Piechowice - Victoria Czadrów 7-1
Halniak Miłków - Pogoń Wleń 6:3
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 3:1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów,3:1
Powrót do góry
Zobacz profil autora
filipo
Forum doctor
Forum doctorDołączył: 20 Gru 2006
Posty: 267
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wojcieszów

PostWysłany: Wto 19:04, 05 Wrz 2017    Temat postu:

Relacja z meczu [link widoczny dla zalogowanych]

Budowlani Wojcieszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie 3:4


Włókniarz to typowa drużyna A klasy i tylko raz rok temu pokazała się w klasie okręgoej ze smutnym skutkiem.
To rywal z którym lokalny Orzeł na 16 meczy wygrał 11 w ostatnim 15-leciu i trzy razy zremisował. Liczymy, że Budowlani również będą podtrzymywać tą tradycję.
Niewiele brakowało do zwycięstwa, skuteczność strzelecka niestety do bani, zresztą po obu stronach, ale tym razem więcej szczęścia mieli goście, aż dziwne, że po swoim niepowodzeniu z Mysłakowicami pokonali Budowlanych. Spadliśmy na siódme miejsce.

Skład: Sokołowski, Kuraś, Rogal, Żukowski, Kaniewski T., Kaniewski M., Terlecki, Nowicki, Małach, Klawiński, Tokarek, Jerka, Kardasz, Hartel,
Bramki: Terlecki x2, Klawiński x1
Inne mecze:
Czarni Przedwojów - KS Łomnica 0-3
Orzeł Mysłakowice - Lechia Piechowice 3-1
Pogoń Wleń - Olimpia II Kamienna Góra 1-0
Kwarc Pisarzowice - Halniak Miłków 3-1
Victoria Czadrów - Piast Bolków 2:6
Czarni Strzyżowiec - Amfibolit Leszczyniec 5:2
Następny przeciwnik u którego będziemy gościć wydaje się nieźle dysponowany odnosząc zwycięstwa jak na razie ze słabszymi drużynami w tabeli. KS Łomnica walczy od 15 lat w A-klasie, zajmując przeważnie miejsca w pierwszej szóstce, raz była o krok od okręgówki zajmując drugie miejsce 2006/07. Orzełki odniosły z Łomnicą łącznie 9 zwycięstw,3 remisy i 4 porażki z tym ,ze w gościach ten bilans był mniej korzystniejszy 3 zw.,2 rem. i 3 porażki, czyli jako gospodarze Łomnica jest bardziej niebezpieczna. Jak zwykle życzymy sukcesów.
=-=-

KS Łomnica – Budowlani Wojcieszów 3:2

Mecz w zasadzie remisowy ze wskazaniem na Budowlanych, ale niestety pechowe i niecelne strzały na bramkę rywala spowodowały już drugą taką porażkę wliczając w to Włókniarza Chełmsko. Pierwsza połowa 0:0 dawała nadzieję na końcowy wynik remisowy. Druga połowa to całkowicie inny mecz, ataki szły na bramkę po obu stronach z tym, że naszego młodego wyróżniającego się rodzynka Małacha bez przerwy faulowano. Sędzia był zbyt litościwy dla rywali, ponieważ gra po stronie Łomnicy stała się dość ostra by nie powiedzieć brutalna. Następny mecz z Lechia Piechowice. Mamy nadzieję ,że tym razem zwycięstwo odniosą Budowlani. Koniecznie musimy poprawić miejsce w tabeli, jesteśmy na 11 miejscu.

Bramki: Kaniewski T., Klawiński

Skład: Tokarek, Kuraś, Rogal, Żukowski, Małach, Nowicki, Zywer, Bujak, Kaniewski T., Kaniewski M., Klawiński, Terlecki, Kardasz,
Inne mecze:
Piast Bolków - Orzeł Mysłakowice 4-0
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów 4-1
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów 9-1
Kwarc Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 6-2
Halniak Miłków - Olimpia II Kamienna Góra 2-1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pogoń Wleń 2-3
=====
Budowlani Wojcieszów- Lechia 5:2
Ładny mecz ze wskazaniem na Budowlanych.
Mimo, że Lechia pierwsza strzeliła bramkę, Budowlani mieli jeszcze więcej okazji do strzelenia goli niż wynik końcowy.Druga połowa to głównie popisy gości w faulach.
Następny mecz jako goście jedziemy do Bolkowa.
Bramki:Klawiński x2,Małach x1, Kaniewski T., x1, Kaniewski M., x1
Skład: Tokarek, Zywer, Żukowski, Rogal, Kaniewski T., Kaniewki M., Nowicki, Małach, Bujak, Terlecki, Klawińki, Małek, Kardasz,
Inne mecze:
Czarni Przedwojów - Piast Bolków 0-3
Pogoń Wleń - KS Łomnica 1-3
Orzeł Mysłakowice - Amfibolit Leszczyniec 7-1
Olimpia II Kamienna Góra - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2-3
Victoria Czadrów - Kwarc Pisarzowice 2-0
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 2-2
=======-
Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów 3-1

Przegrana jest przegraną. Fakt ,że niewiele brakowało do remisu, ale jedna czy dwie akcje, albo błędy przez źle wykonane podanie które natychmiast wykorzystywał przeciwnik, za mało akcji podań skrzydłami, czy rozwijanie akcji przy zbyt małej ilości piłkarzy na połowie przeciwnika, złe przyjęcia piłki dawały również zwolnienie tempa akcji a co gorsze piłka stawała się łupem przeciwnika to najczęstsze niedoskonałości które tkwią we wszystkich meczach drużyn w tej i innych grupach. To bolączki nad którą pracują czy powinni pracować piłkarze na treningach , to najczęstsze rzeczy do wypracowania. I robi się to z większym czy mniejszym zaangażowaniem a wynik - no jakby taki po środku tego wszystkiego. Znamy Budowlańców i wiemy, że jeszcze trochę i będzie lepiej, po prostu musi być lepiej, czego życzymy w następnym meczu z Amfibolitem Leszczyniec. Na koniec kolejki wydaje sie ,że mamy 10 miejsce w tabeli. A Amfibolit dotychczas pokonał Miłków, Czadrów i Przedwojów - drużyny raczej w zasięgu Budowlanych a jako goście jeszcze nie zdołał wygrać. Orzel II w sezonie 2009/2010 dwukrotnie z Amfibolitem zremisował

Bramka:Terlecki
Skład: Jakubiec,Tokarek, Terlecki, Ślusarczyk P., Rogal, Małach, Klawiński, Kaniewski T.,/Kardasz/,Hardel,Kaniewski M., Małek
Inne mecze:
Czarni Strzyżowiec - Victoria Czadrów 3-0 vo.
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów 3-2
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra 3-0 vo.
Halniak Miłków - Włókniarz Chełmsko Śląskie,
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń
Kwarc Pisarzowice - Orzeł Mysłakowice

Olimpia II Kamienna Góra wycofana z rozgrywek!!!
========

Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec 3-1


Bramki:Terlecki, Kardasz, Klawiński

Skład:Tokarek, Kardasz, Kuraś, Małek, Małach, Klawiński, Kaniewski T., Kaniewski M.,Rogal, Terlecki, Nowicki

I tym razem niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o celność strzałów. A rezultat mógłby być znacznie wyższy. Naturalnie cieszymy się z następnego zwycięstwa życząc dalszych, jednocześnie było nam przykro jako kibicom, że wyjątkowo Budowlańcy nie mieli nikogo w rezerwie. Pozostali piłkarze w większości pracują w sobotę, stąd osłabienie drużyny. Lecz to chwilowa i wyjątkowa sobotnia bolączka. Pozostałe spotkania w niedzielę ,ale już wiadomo ,że nastąpi awans w tabeli. Ponieważ Olimpia II wycofała się z rozgrywek, kilka drużyn straci punkty w przypadku wygranej. Na szczęście Budowlańcy zremisowali więc tracimy tylko jeden punkt. Ze swojego dorobku 3 pkt straci Wleń, Miłków, Chełmsko, Łomnica.
Tak więc dorobek punktowy stan na rano w sobotę: Łomnica15, Bolków 15, Pisarzowice 10,Mysłakowice 12,Chełmsko 9, Leszczyniec 9, Piechowice 9, Strzyżowiec 7, Budowlani 6, Miłków 4, Wleń 3, Czadrów 3, Przedwojów 0, co stawia Budowlanych na dziewiątym miejscu, a po dzisiejszym meczu zapewne jeszcze wyżej, co stwierdzimy po wszystkich meczach, ale chyba 5-8 exaeqvo.
Następny mecz w Pisarzowicach z którymi Orzeł II w sezonie 2008/09 u siebie wygrał 6:1 a u nich zremisował, a w następnym 2009/10 u nich wygrał 2:4, a u siebie przegrał 1:3. Teraz Pisarzowice od tych rozgrywek awansowali do A-klasy i zajmują trzecie miejsce w tabeli wygrywając u siebie z Miłkowem,Strzyżowcem, czy remisując z Bolkowem, przegrywając z Mysłakowicami, a na wyjeździe wygrywając z Leszczyńcem i Przedwojowem, a przegrywając z Czadrowem. Tak po przeanalizowaniu jest to drużyna do ogrania z Budowlanymi, ale zobaczymy, życząc oczywiście następnego zwycięstwa.

Inne mecze:
Czarni Przedwojów - Kwarc Pisarzowice 0:2
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 6:1
Pogoń Wleń - Piast Bolków 0:1
Victoria Czadrów - Halniak Miłków 0:3
Włókniarz Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 0:2
Pauzuje Lechia Piechowice.

=-=-=-=-
Kwarc Pisarzowice - Budowlani Wojcieszów 2-3
Niestety po zweryfikowaniu wynik 3:0 dla Pisarzowic

Bramki Klawiński x2, Małek
Skład: Jakubiec, Tokarek, Zywer, Terlecki, Ślusarczyk R., Rogal, Małek, Małach, Klawiński, Kardasz,/Bigulak/ Kaniewski T.,

Zwycięstwo i bardzo dobrze. Na portalu jg24 coś wszystko wiedzący kibice-pisarze straszą , że sędzia zanotuje Budowlanym walkowera. Zobaczymy nic przesądzonego. Na wszelki wypadek cieszymy się i gratulujemy że pokonali Pisarzowice i byli zdecydowanie górą w tym meczu. No proszę skok na 5 miejsce w tabeli to przecież piękny wynik dla debiutanta. Za tydzień czekamy na Czarnych Strzyżowiec –drużyny z pogranicza A i B klasy i raczej z drugiej połówki tabeli obecnych rozgrywek. Z czołówką mecze przegrane a z końcówką tabeli wygrane lub remisy. Liczymy na zdecydowane zwycięstwo Budowlanych

Inne mecze:
Halniak Miłków - KS Łomnica 0-4
Amfibolit Leszczyniec - Pogoń Wleń 1-4
Lechia Piechowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 5-3
Victoria Czadrów - Orzeł Mysłakowice 0-6
Czarni Strzyżowiec - Czarni Przedwojów 3-3
Puzuje Piast Bolków.
Wyszło jak wyszło. Oportuniści cieszą się - brak karty nieprawnie zatrzymywanej przez stary klub i zapomnienie dowodu osobistego okazało się również zgubne dla wyniku meczu.
=-=-=-
Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec 0:1

Skład:
Jakubiec, Tokarek, Zywer, Terlecki,/Bigulak/, Rogal, Małek, Małach, Kuraś, Klawiński, Kaniewski T., Kaniewski M.,/Kardasz/
A to przykra niespodzianka się trafiła na własnym boisku. Przyjezdni wydawało się , że zostaną połknięci przez Budowlanych okazali się być nieco lepsi. Po meczu niemal remisowym z przewagą miejscowych niestety dali się pokonać , co prawda nieznacznie, ale pokonać. A tak brakuje Budowlanym punktów. Należało sądzić, że już nic nie zakłóci braków w składzie zespołu rozgrywanych w niedziele , a tymczasem nieoczekiwana porażka.

Inne mecze:
Czarni Przedwojów - Victoria Czadrów 3-3
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 5-3
Pogoń Wleń - Kwarc Pisarzowice 1-2
KS Łomnica - Lechia Piechowice 1:3
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 1:5
Pauzuje Amfibolit Leszczyniec.

Kibice, Zarząd klubu i piłkarze Budowlanych składają Mariuszowi Kaniewskiemu i Jego małżonce najserdeczniejsze życzenia na nowej małżeńskiej drodze życia.
-=-=-=
Victoria Czadrów - Budowlani Wojcieszów, przełożony na inny termin

To wszystko wiemy, ale wypadło napisać ,że na skutek silnych wiatrów i opadów mecz został odwołany i przeniesiony na inny termin
Inne mecze:
Halniak Miłków - Lechia Piechowice 0-1
Piast Bolków - KS Łomnica 3-1
Amfibolit Leszczyniec - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2-5
Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów, przełożony na inny termin
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń 1-1
Następny mecz za tydzień w Wojcieszowie z silna drużyną z Mysłakowic. jako sparingpartner drużyna z Mysłakowic przegrała z Budowlanymi 5:6, ale w międzyczasie trochę się wzmocniła i w swoim dorobku ma obecnie 7 zwycięstw i 21 pkt oraz 3 miejsce w tabeli a dwie porażki tylko z dwoma liderami. możemy sie spodziewać zaciętego meczu. Orzeł Mysłakowice jako zwycięzcy zanotowali aż pięć wyników powyżej pięciu bramek. Budowlańcy łatwo się nie poddadzą i będziemy oglądać piękne widowisko , życząc oczywiście naszym zwycięstwa.
=-=-=-
Budowlani Wojcieszów : Orzeł Mysłakowice 1-4

Mysłakowice okazały się tym razem silniejszym przeciwnikiem zgodnie z przewidywaniami, ale nie do tego stopnia. Mimo wielu okazji do kontrataków i kilku groźnych sytuacji podbramkowych nie udało się zmienić wyniku na bardziej korzystny dla Budowlańców. Jedna bramka honorowa to trochę za mało, jak na własne boisko. Od sparingu do meczu upłynęło trochę czasu a Orły z Mysłakowic podobierali sobie w międzyczasie kilku nowych piłkarzy między in. z Chojnika i Wojanowa, stąd ich siła i drugie miejsce w tabeli.

Skład:
Jakubiec, Kardasz,Tokarek,Terlecki,Rogal, Wiśniewski, Nowicki, Żukowski, Małek, Małach, Kuraś, Klawiński, Kaniewski M., Kaniewski T.
Inne mecze:
Czarni Przedwojów - Halniak Miłków 3-2
Lechia Piechowice - Piast Bolków 0-1
KS Łomnica - Amfibolit Leszczyniec 6-0
Pogoń Wleń - Victoria Czadrów 5-2
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Kwarc Pisarzowice 1-1
Pauzują Czarni Strzyżowiec.
Teraz jedziemy do Przedwojowa. Miejmy nadzieje ,że po dobry wynik. W tym roku Czarni raczej bardzo kiepsko wypadają, a za dwa tygodnie będziemy gościć Halniaka, rewelację ubiegłorocznych rozgrywek, ale tylko do końcówki sezonu wiosennego kiedy zaczęło już im nie wystarczać kondycji do 14 kolejki Liczymy na zwycięstwa budowlańców.
--===-

Czarni Przedwojów - Budowlani Wojcieszów 1:1


Bramka: Małach
Skład: Tokarek,Małek, Kuraś, Jakubiec, Kaniewski T., Kaniewski M., Klawiński,, Nowicki, Małach,Wiśniewski, Kardasz, ż
Żukowski
Jedyny mecz w świąteczny dzień w naszej grupie. Mecz bez fajerwerków, zwyczajny typowo remisowy , aczkolwiek zacięty i okresowo z niewielką przewagą Budowlanych. Dla Czarnych to najlepszy wynik z drużyną będąca wyżej w tabeli niż 8 miejsce w tym sezonie jesiennym.Wynik meczu jeszcze może ulec zmianie, z uwagi na nieuprawnioną grę piłkarza, jak twierdzi kierownictwo drużyny. W kadrze Czarnych grają cztery pary braci, co może skłaniać do różnych posunięć, ale to tylko gdybanie. I zdecydują o tym ponoć odpowiedzialne władze. Dodatkową ciekawostką jest odmówienie przez sędziego prawa do wykonania zdjęcia protokołu końcowego przez naszego reprezentanta.

Inne mecze:
Halniak Miłków - Piast Bolków 1-2
Amfibolit Leszczyniec - Lechia Piechowice 1-4
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica 1-1
Orzeł Mysłakowice - Pogoń Wleń 2-2
Czarni Strzyżowiec - Włókniarz Chełmsko Śląskie 4-2
Pauzuje Victoria Czadrów.
--=-=-

Budowlani Wojcieszów - Halniak Miłków 3:2

Bramki: Klawiński, Nowicki, Małach
Skład: Tokarek, Zywer, Rogal, Żukowski, Wiśniewski, Klawiński, Kaniewski T., Kaniewski M., Małach, Nowicki, Terlecki, Kardasz
Zdecydowana przewaga Budowlanych niemal przez cały mecz. W samej końcówce meczu goście zmobilizowali się strzelając dwie bramki.
Zarząd klubu „Budowlani” składa podziękowanie piłkarzom, szkoleniowcom i kibicom za jesienny sezon, bardzo trudny dla debiutantów A klasy. Życząc miłego odpoczynku piłkarzom, Zarząd także dziękuje wszystkim sympatykom, którzy w jakikolwiek sposób pomagali klubowi. Liczymy także na Burmistrza i Radę Miejską we wsparciu o doraźną pomoc w funkcjonowaniu klubu, przypominając jednocześnie ,że w międzyczasie Budowlani awansowali do A klasy i z uwagi na skromny przydział środków sprzed roku, w tej chwili własnymi środkami pokrywamy konieczne opłaty.
Podajemy także do publicznej wiadomości, że planujemy z uwagi na zaległy mecz awansować na 7 miejsce w tabeli w zakończonym sezonie jesiennym. Ponadto przepraszamy kibiców i wszystkich ,których to dotknęło za nieprzemyślany błąd – wprowadzenie do gry nieuprawnionego piłkarza na meczu z Pisarzowicami, co spowodowało przykre konsekwencje w tabeli.
Dokonując wstępnej analizy planowaliśmy zajęcie 5-6 miejsca w końcowej tabeli, teraz będzie nam znacznie trudniej, ale nie poddajemy się i będziemy dążyć do zaplanowanego celu.
Inne mecze:
Piast Bolków - Amfibolit Leszczyniec 4-2
Lechia Piechowice - Kwarc Pisarzowice 7:0
KS Łomnica - Czarni Strzyżowiec 4:1
Pogoń Wleń - Czarni Przedwojów 4:1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów 3:2
Pauzuje Orzeł Mysłakowice.


Ostatnio zmieniony przez filipo dnia Śro 18:31, 04 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
admin
Administrator
AdministratorDołączył: 14 Gru 2006
Posty: 98
Przeczytał: 6 tematów


PostWysłany: Pią 13:03, 22 Gru 2017    Temat postu:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim piłkarzom, szkoleniowcom oraz sympatykom i kibicom Budowlanych wszystkiego najlepszego i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2018.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1227
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 12:39, 02 Mar 2018    Temat postu:

Już niedługo otwieramy sezon wiosenny a OZPN JG przygotował prawdopodobnie wstępnie terminarz rozgrywek dla A-klasy I grupy. Lokalny rywal Orzeł któremu grozi spadek, jak wynika z tabel ne ten sezon jak słychać przygotowuje się ostro z nadzieją, że to nie nastąpi i obydwaj rywale nie spotkają się w następnych rozgrywkach w tej samej grupie. Orzeł bardzo się przygotowuje i od stycznia już rozgrywa sparingi by nabrać kondycji i należycie się przygotować. Orzeł już miał takie przypadki w historii, że potrafił się przed grożącym niebezpieczeństwie niejednokrotnie obronić, czego im życzymy. Budowlani też przygotowują sie do sezonu zmieniając nieco szeroką kadrę i oczywiście należycie trenując i odbywając sparingi jednakże nie tak wcześnie jak Orzeł.

25 03 Pogoń Wleń KS Budowlani Wojcieszów
31.03 pauza
08.04 KS Włókniarz Chełmsko – Budowlani
14.04 Budowlani –Ks Łomnica
22.04 Lechia Piechowice Budowlani
29.04 Budowlani – Piast Bolków
06.05 Amfibolit Leszczyniec Budowlani
13.05 Budowlani – LKS Kwarc Pisarzowice
20.05 Czarni Strzyżowiec – Budowlani
27.05 Budowlani - Victoria Czadrów
03.06 Orzeł Mysłakowice – Budowlani
10.06 Budowlani – Czarni Przedwojów
17.06 Halniak Miłków - Buidowlani-
do kompletu brakuje jeszcze zaległy mecz z Czadrowem 18 marca
=-=-=-
Mecz sparingowy
Budowlani - PUO Wiśniowa 5:2

Bramki: Kaniewski M.x2, Terlecki x2, Klawiński x1.

Skład: Tokarek, Sporny, Wiśniewski, Rogal, Kaniewski M., Kaniewski T., Klawiński, Terlecki, Małach, Nowicki, Lidtke, Kardas, Jerka,

Niestety skromne środki finansowe nie pozwoliły Budowlanym korzystać z innych boisk, jak lokalnemu rywalowi i dopiero teraz odbyli mecz sparingowy. Nadrabiali to zwiększeniem zajęć treningowych. Budowlani ponownie otrzymali wzmocnienie nowymi piłkarzami z lokalnej drużyny, o których szerzej napiszemy za tydzień. Drużyna PUO Wiśniowa to A-kl II grupa reprezentująca OZPN Wałbrzych o podobnej pozycji w tabeli. Mecz wg obserwatorów był jednym z najlepszych ze sparingów odbytych w niedługiej historii Budowlanych.
=-=-=
Niestety zima ponownie wróciła i pokrzyżowała wyznaczone terminy meczów.
Zaległy mecz z Czadrowem przeniesiono na 3 maja/wtorek/ godz. 17.00
=-=
Jeszcze jeden komunikat cała kolejkę przeniesiono na 3 maja
==-=
W składzie Budowlanych nowe zmiany.
Do składu doszli: Kamil i Patryk Zaraziński, Daniel Stępka, Patryk Lidtke, Marcin Sporny
=-=-
Łomnica koniecznie chce awansować, przy okazji wzmocniła skład, a tu niespodzianka ledwo co wygrała 2:0 z Czadrowem u siebie. Tylko co to znaczy , czy obniżka formy Łomnicy, czy wzrost formy Czadrowa. Na wszelki wypadek sygnalizujemy to szkoleniowcom, którzy planują wzrost pkt z Victorią.
=-=-=
Wykorzystując przerwę w rozgrywkach odbył się mecz towarzyski (sparingowy) między Orłem i Budowlanymi. Wygrał Orzeł 3:2.
Bramki dla Budowlanych: Terlecki i Sporny.
=-=-
Wszystkim piłkarzom, szkoleniowcom i kibicom składamy serdeczne życzenia z okazji świąt Wielkanocnych.
-=-=-
Budowlani pauzowali , ale piłkarze rozegrali XV kolejkę.
Pogoń Wleń - Halniak Miłków 1-1
Victoria Czadrów - Lechia Piechowice 0-7
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 1-7
Orzeł Mysłakowice - KS Łomnica 1-1
Czarni Przedwojów - Włókniarz Chełmsko Śląskie 3-1
Kwarc Pisarzowice - Amfibolit Leszczyniec 2-0
W tabeli niemal bez zmian, a piłkarze zbierają siły na mecz z Chełmskiem, oczywiście zwycięstwo znacznie premiowało by Budowlanych i na to liczymy.
6.Strzyżowiec 20, 7.Chełmsko 16, 8.Wleń 15, 9. Budowlani 13, 10.Leszczyniec 9.
Życzymy powodzenia.
=-==-

Włókniarz Chełmsko Śląskie - Budowlani Wojcieszów 2-1

Bramka: Nowicki

Skład:Tokarek, Sporny, Rogal, Terlecki, Klawiński, Kaniewski M., Kaniewski T., Lidtke,(Kuraś) Nowicki K.,(Małek), Małach, Wiśniewski M.Zaraziński K.,Kardasz, Bigulak, Jakubiec
Oj, to jednak boli, spodziewaliśmy się zwycięstwa nawet jako gości, w najgorszym razie remisu, no ale tak bywa. Zawsze jest jakieś wytłumaczenie, a to że brak było czołowych pił;karzy, a że sędzia skrzywdził - czasem tak jest. ale Włókniarz po spadku z okręgówki reprezentuje raczej dostateczny poziom i był w zasięgu zwycięstwa dla Budowlanych ostatnio przecież wzmocnionych. Szkoda.
Życzymy dobrego wyniku z Łomnicą, o co będzie znacznie trudniej
Inne mecze:
Piast Bolków - Victoria Czadrów 3-1
Halniak Miłków - Kwarc Pisarzowice 2-1
Lechia Piechowice - Orzeł Mysłakowice 2-0
KS Łomnica - Czarni Przedwojów 3-1
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Strzyżowiec
Pauzuje Pogoń Wleń
=-=-
Budowlani Wojcieszów - KS Łomnica 2-4


Bramki:
Skład:Lidtke, /Bigulak/,Sporny, Kaniewski T., Wiśniewski, Małek, Klawiński,Rogal, Nowicki, /Kardasz/,Tokarek, Jakubiec, Terlecki,

W końcu tabeli są tak niewielkie różnice między drużynami, że potknięcie w postaci następnej porażki może spowodować już nieodwracalną zmianę, co może być zagrożeniem, ale lepiej o tym nie pisać, ale może...., a mecze do łatwych nie należą.
7/Włókniarz 19, 8/Pogoń Wleń 18, 9/Budowlani 13, 10/Przedwojów 12, 11/Halniak 11, 13/Leszczyniec 10 pkt.
A rywale będący w tabeli za nami wygrywają i wyraźnie skracają dystans do Budowlanych.
Inne mecze:
Czarni Strzyżowiec - Kwarc Pisarzowice 2-2
Orzeł Mysłakowice - Piast Bolków 1-1
Czarni Przedwojów - Lechia Piechowice 2-0
Victoria Czadrów - Amfibolit Leszczyniec 4-1
Pogoń Wleń - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2:1
Pauzuje Halniak Miłków.
A nam zostały jeszcze mecze z Czadrowem i z Wleniem, w które wierzymy, że się powiodą na nasza korzyść, A przedtem jeszcze Piechowice - może coś tu uciułamy?
=-=-
Lechia Piechowice - Budowlani 4:2
Bramki: Kaniewski M., Klawiński

Skład: Sporny, Kaniewski M., Kaniewski T., Wiśniewski, Małek, Klawiński, Nowicki/Kardasz/ Terlecki, Kuraś, Tokarek, Jakubiec/Rogal/

To nie jest tak, że skoro wygrywał z nimi Orzeł to i muszą Budowlani. Niestety to jeszcze nie ten poziom. Jak by tak było to Budowlani by byli prawie liderem tej grupy. Trzeba jeszcze jakiś czas płacić frycowe Budowlanych w A klasie. Na razie zmuszeni jesteśmy jako kibice jak na razie cieszyć się, że jeszcze nie jesteśmy na ostatnim miejscu, ale od środka też daleko, oby nie jeszcze dalej, bo sukces w postaci awansu będzie miał krótki żywot, a zanosiło się na utrzymanie drużyny chociaż w środku tabeli.W najbliższym meczu faworytami tez nie jesteśmy, ale życzmy jak najlepszego wyniku.

Inne wyniki:
Piast Bolków - Czarni Przedwojów 2-1
Halniak Miłków - Czarni Strzyżowiec 3-2
Kwarc Pisarzowice - Victoria Czadrów 1-1
KS Łomnica - Pogoń Wleń 4-0
Amfibolit Leszczyniec - Orzeł Mysłakowice 0-1
Pauzuje Włókniarz Chełmsko Śląskie.
=-=-=-
Budowlani remisują z liderem z Bolkowa 1:1

Z liderem 1:1 to dobry wynik zwłaszcza ,ze opinie brzmiały ,że mecz wyrównany. Z tym,że wyjątkową przewagę mieli obaj rywale w połówkach meczu raz jednej a raz drugiej strony. W sumie mecz wazny dla Budowlanych, który dał w sumie jeden punkt, ale w jak ważnym meczu. Czekamy z niepokojem na rozstrzygnięcia zaległych meczy z Wleniem jako goście i Czadrowem, którego termin ciągle jest odkładany. Oczywiście licząc na dodatkowe punkty. Przy takiej grze jak z Bolkowem wydaje się ,ze – „spokojna głowa” (?) No może tak, może nie.

Skład:Tokarek,Sporny, Nowicki, Kaniewski T., Kaniewski M., Terlecki, klawiński, Jakubiec,, Lidtke, Małach, wiśniewski,, Zaraziński K., Jerka,
Żukowski, Kardasz,
Bramka: Sporny
Inne wyniki:
Pogoń Wleń - Lechia Piechowice 0-2
Czarni Przedwojów - Amfibolit Leszczyniec 0-2
Orzeł Mysłakowice - Kwarc Pisarzowice 2-2
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 3-3
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Halniak Miłków 3-2
_ =
Pogoń Wleń - Budowlani 1:2
Wygrany zaległy mecz


Bramki: Terlecki i Sporny i
Skład:Tokarek, Kaniewski M., Małek, Sporny, Kuraś, Wiśniewski, Małach, Jakubiec, Terlecki, Klawiński, Lidtke, Nowicki, Rogal, Jerka, Zaraziński K.

Mecz z przewaga Budowlanych, gdyby nie kilka bardziej trafnych strzałów na bramkę ,rezultat mógłby być korzystniejszy. Wynik niestety nie wpływa na lepsze miejsce w tabeli, aczkolwiek jest do tego blisko, kiedy wygramy dwa mecze z Czadrowem i z Amfibolitem. Czego życzymy naszym Budowlanym.

Prezes Budowlanych z Zarządem Klubu pragnie złożyć podziękowania dotychczasowym wieloletnim działaczom OZPN Jelenia Góra - Andrzejowi Kowalowi i trenerowi koordynatorowi Tadeuszowi Gawinowi za ich pracę na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym regionie, jednocześnie życząc zdrowia i dalszych sukcesów na innym polu pracy.
Ponadto gratulujemy nowej Pani Prezes OZPN Jelenia Góra Iwonie Kobiereckiej wyboru na stanowisko Prezesa i życzymy owocnej współpracy również z klubem KS Budowlani Wojcieszów.
=-=-=-=

Amfibolit Leszczyniec - Budowalani Wojcieszów 1-1

Skład:
Tokarek, Klawiński, Kaniewski M., Kaniewski T., Sporny, Rogal, Kuraś, Lidtke, Małek, Terlecki, Nowicki, Wiśniewski
Bramka: Klawiński
Tu liczyliśmy na zdecydowane zwycięstwo Budowlanych, wszak graliśmy niemal w najsilniejszym składzie, ale jak zwykle chybione strzały na bramkę nie pozwoliły na powiększenie dla Budowlanych sukcesu. A jest on potrzebny i piłkarzom i kibicom. W co dalej wierzymy, że się w końcu spełni i oddalimy się na skuteczną odległość punktową od zagrożonej strefy. Jesteśmy na 9 miejscu w tabeli, a liczymy znając Budowlanych na 6 zasłużone miejsce w tabeli na zakończenie rozgrywek, czego serdecznie życzymy , w tym ciągłych zwycięstw w następnych meczach.
Inne mecze:
Halniak Miłków - Victoria Czadrów 3-1
Kwarc Pisarzowice - Czarni Przedwojów 1-4
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Mysłakowice 2-2
KS Łomnica - Włókniarz Chełmsko Śląskie 10-0
Piast Bolków - Pogoń Wleń 2-0
Pauzuje Lechia Piechowice.
=-=-
Budowlani Wojcieszów - Kwarc Pisarzowice 7:1 czy 8:1


Na jesieni tośmy ucierpieli od Kwarcu, tak ostro, że przegraliśmy walkowerem mimo, że wygraliśmy mecz. Ale ten donos , a nasz błąd spowodował,że nie zajęliśmy spodziewanego 5-6 miejsca w tabeli. Pora na dobry rewanż.
Rewanż wypadł wspaniale, Kwarc nie miał chwili wytchnienia i az dziw bierze ,że nie przegrał znacznie więcej. Budowlani szli na bramkę Pisarzowic jak w transie, mając przewgę we wszystkich formacjach. Po wielokroć piłkarze otrzymali wielkie wsparcie od kibiców oklaskami, za co bardzo dziękują i proszą o dalsze wsparcie. Znany piłkarz Orła i Budowlanych -"Julo" Terlecki z okazji swoich urodzin złożył obietnice,że strzeli cztery bramki i słowa dotrzymał. Brawo! Gratulujemy jubilatowi pięknego wyniku oraz wszelkiej pomyślności z okazji urodzin. A jaki jest rezultat niech rozstrzygną inne gremia. A my w imieniu kibiców gratulujemy pięknego zwycięstwa.
Bramki:. Terlecki x 4, Sporny x 2, Małach x 1, Żukowski x 1.
Skład: Tokarek,Sporny, Kuraś, Rogal,Żukowski, Terlecki, Kaniewski T., Kaniewski M.,Lidtke, Nowicki, Wiśniewski, Małek, Małach.

Inne wyniki:
Czarni Przedwojów - Czarni Strzyżowiec 4-2
KS Łomnica - Halniak Miłków 2-1
Orzeł Mysłakowice - Victoria Czadrów, 1:0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice, 1:6
Pogoń Wleń - Amfibolit Leszczyniec, 4:2
Pauzuje Piast Bolków.
= =
Budowlani wygrywają w Strzyżowcu 1 : 6

Skład: Tokarek, Małek, Sporny, Rogal, Wiśniewski, Nowicki, Żukowski, Kaniewski M., Lidtke, Terlecki, Klawiński, Małach, Jakubiec, Chmieliński
Bramki: Terlecki, Lidtke, Klawiński, Małek, Żukowski , Kaniewski M., - wszyscy x 1.
No, nie ma co opisywać meczu, po prostu rewanż za porażkę 0:1 jesienią odniesioną na boisku gospodarza wypadł okazale. Wówczas Czarni wykorzystali nasze osłabienie w drużynie i trafił się gorszy mecz. Tu wszystkie formacje zagrały i aż dziw bierze ,że rezultat nie był wyższy dla gości, ale jak zwykle trochę wypracowanych strzałów na bramkę została obroniona lub nieco niecelna. Brawo Budowlani i już mamy 6 miejsce w tabeli. Teraz spodziewamy się w dwumeczu z Czadrowem 6 punktów, co pozwoli nam na następny awans na zasłużone 5 miejsce, czego serdecznie życzymy.

Inne mecze:
Halniak Miłków - Orzeł Mysłakowice 1-2
Piast Bolków - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-0
Kwarc Pisarzowice - Pogoń Wleń 1-3
Lechia Piechowice - KS Łomnica 1-0
Victoria Czadrów - Czarni Przedwojów 1-2
Pauzuje Amfibolit Leszczyniec.bo
=-=-
Budowlani - Victoria Czadrów 3:2

Bramki: Klawiński, Kaniewski M., Chmieliński
Skład: Chmieliński ,Sporny, Kaniewski M.(Zaraziński P.,), Wiśniewski, Małach,Małek,Klawiński, Nowicki,(Zaraziński K.) Terlecki,Tokarek, Żukowski,
Zdecydowana przewaga Budowlańców. Wbili trzy bramki i zaczęli strzelac niezbyt celnie co wykorzystała Victoria wbijając dwie bramki. No przy takiej grze, raczej nieuwazżnej, nie wiadomo jaki rezultat będzie 31 maja w zaległym meczu z Czadrowem. Chociaz spodziewamy się zdecydowanego zwycięstwa., czego budowlańcom życzymy..Jak na razie mamy piąte miejsce w tabeli i miejmy nadzieję, że utrzymamy je do końca.
Inne wyniki:
KS Łomnica - Piast Bolków 1-1
Czarni Przedwojów - Orzeł Mysłakowice 6-3
Pogoń Wleń - Czarni Strzyżowiec 1-1
Lechia Piechowice - Halniak Miłków 1-1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Amfibolit Leszczyniec 6-1
=-=-
W zaległym meczu pokonaliśmy Czadrów w Czadrowie 1:6

Bramki: Terlecki x3, Klawiński x2, Lidtke x1
Skład:Chmieliński,(Lidtke),Zaraziński K., (Jakubiec),Sporny, (Zaraziński P),Kaniewski M., Wiśniewski,Małach,(Żukowski),Klawiński, Nowicki, Terlecki, Kuraś, Tokarek,
Długo czekaliśmy na ten mecz wielokrotnie odkładany na inny termin. Wiadomo było , że Budowlańcy nie odpuszczą tego meczu i wygrali śpiewająco. Na boisku w Czadrowie mecz był po obu stronach zacięty,że aż posypały się czerwone kartki. Och żeby tak na Mysłakowice była taka strzelecka forma, to nie będzie żadnych trudności, czego oczywiście życzymy.
=-=-
Orzeł Mysłakowice - Budowlani Wojcieszów 5-3


Mysłakowice u siebie okazały się niespodziewanie silniejsze i Budowlani niestety w okrojonym składzie ponieśli porażkę, a wydawało sie to niemożliwe po poprzednich meczach.Niewiele brakowało do remisu, ale zaprzepaściliśmy szanse, jak zwykle przez zły celownik. Nie wypada porównywać, ale mecze klasy mistrzowskiej czy międzynarodowej też mają tą przypadłość Jesteśmy na piątym miejscu do końca już niedaleko a za nami w tabeli przymierzają się by zająć nam należne miejsce Chełmsko, Pisarzowice czy Wleń. U nas trudny mecz z Przedwojowem i Halniakiem u nich Chełmsko w roli faworytów, a pozostełe "pół na pół" a weżmy pod uwagę,że ostatnie mecze to zawsze wróżenie z fusów.Każdy wynik jest możliwy.Bądźmy dobrej mysli ,nasze chłopaki powinni obronić te piąte miejsce w tabeli, czego im serdecznie życzymy.
[link widoczny dla zalogowanych]
Skład: Tokarek - P. Zaraziński, K. Zaraziński, Lidtke, Sporny, Wiśniewski, Małek, Klawiński, Nowicki (Małach), Terlecki, Jakubiec.

Bramki: Terlecki, Klawiński, Małach
Inne mecze:
Piast Bolków - Lechia Piechowice 6-0
Halniak Miłków - Czarni Przedwojów 3-2
Victoria Czadrów - Pogoń Wleń 1-8
Kwarc Pisarzowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2-3
Amfibolit Leszczyniec - KS Łomnica 1-4
Pauzują Czarni Strzyżowiec.
=-=-=
Budowlani Wojcieszów - Czarni Przedwojów 5 : 4

Bardzo zacięty mecz, Budowlani chcieli utrzymać swoje wywalczone 5 miejsce, a Przedwojów o utrzymanie swojej pozycji. Czarni ojazali się być równorzędnym przeciwnikiem. Kibice przeżywali ciągłe zmiany nastroju w związku ze zmieniającym sie wynikiem. Ale gospodarze stanęli na wysokości zadania i mecz wygrali.. Nie ma co podsumowywać, ale nawet z wyniku widac dziurawą obronę. Już 5 miejsce jest nie do ruszenia nawet gdyby nam się nie powiodło w ostatnim meczu. Chełmsko niespodziewanie przegrało mecz i w ten sposób pozycja Budowlanych jest nie zagrożona. Gratulujemy już z góry piątego miejsca w rok po awansie do klasy "A". Co by nie mówic jest to bardzo dobra pozycja jak na debiutantującą drużynę. Za tydzien jedziemy do Halniaka i życzymy oczywiście sukcesu wynikowego.
Bramki Małach, Sporny, Terlecki, Klawiński
Skład: Tokarek, Wiśniewski,(Jakubiec) Kuraś,(Małek) Sporny, Rogal, Kaniewski M., Kaniewski T.,( Nowicki) Małach, Lidtke, Terlecki, Klawiński
Inne mecze:
Piast Bolków - Halniak Miłków, 7 L 0
Lechia Piechowice - Amfibolit Leszczyniec 4 : 0
KS Łomnica - Kwarc Pisarzowice 5 : 2
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Strzyżowiec 1 : 2
Pogoń Wleń - Orzeł Mysłakowice 1 : 4iu
Pauzuje Victoria Czadrów.
=-=-=-
Ostatni mecz wygrali Budowlani 3:4 z Halniakiem

Bramki: Klawiński x 2 i Zaraziński Kamil x 2

Skład: Chmieliński, Lidtke, (Zaraziński K.) Sporny, Kaniewski M. (Zaraziński P.) Małach, Małek, Klawiński, Nowicki, Tokarek, Jakubiec,


Trudno powiedzieć,że wiadomym było ,że wygramy, ale prognozy na to wskazywały. Mamy więc 5 miejsce w tabeli i 36 pkt. i z pewnością będzie ich więcej w nowym sezonie. Budowlani okrzepli, nabrali więcej pewności swoją grą, zasilili skład nowymi sprawdzonymi siłami i jak tu nie wierzyć w coś co będzie lepsze na przyszłość. Gratulujemy piłkarzom i szkoleniowcom i życzymy dobrego i zdrowego wypoczynku.
Inne wyniki:
Czarni Przedwojów - Pogoń Wleń 4:3
Victoria Czadrów - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1:4
Czarni Strzyżowiec - KS Łomnica 1:1
Kwarc Pisarzowice - Lechia Piechowice 2:2
Amfibolit Leszczyniec - Piast Bolków 0:2
Pauzuje Orzeł Mysłakowice.


Ostatnio zmieniony przez Gość 2 dnia Pon 11:23, 12 Mar 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Kosz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Regulamin