ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Wojcieszowski sport

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
BUDOWLANI WOJCIESZÓW kl "A" 2018/19
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1227
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 23:30, 25 Lip 2018    Temat postu: BUDOWLANI WOJCIESZÓW kl "A" 2018/19

Wszędzie przygotowania do nowego sezonu rozgrywek.Dla przypomnienia podaję ostatnie rezultaty spotkań z sezon u 2017/18 i 2016/17
Dla Budowlanych pierwszy wynik jako gospodarze, co w sumie dało 11 zwycięstw, 3 remisy,10 porażek, a u siebie 7 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Podsumowanie odnosi się również do drużyn których nie ma na tej liście
1.Pogoń Wleń Y 6:0, 1:2
2.Pub-Gol Jelenia Góra +(2016/17 3:0, 2:4)
3.Lechia Piechowice Y5:2, 4:2
4.KS Budowlani Wojcieszów Y
5.Bóbr Marciszów +(2016/17 5:2 3:1)
6.KS Włókniarz Chełmsko Śląskie Y 3:4, 2:1
7.Czarni Strzyżowiec Y 0:1, 1:6
8.Halniak Miłków Y 3:2, 3:4
9.LKS Kwarc Pisarzowice Y 8:1, 3:0
10.Orzeł Mysłakowice Y 1:4, 5:3
11.Amfibolit Leszczyniec Y 3:1, 1:1(zmiana Olimpia Kowary)
12.KS Łomnica Y 2:4, 3:2
13.Orzeł Wojcieszów +
14.Czarni Przedwojów Y 5:4, 1:1
=-=-=-=-
Terminarz rozgrywek 2018/19
26.08 Budowlani – Amfibolit Leszczyniec ( i tu zmiana będzie Olimpia Kowary)
02.09 Łomnica - Budowlani
09.09 Budowlani – Orzeł
16.09 Wleń – Budowlani
23.09 Budowlani – Pub Gol JG
30.09 Piechowice -- Budowlani
07.10 Budowlani – Przedwojów
14.10 Budowlani - Marciszów
21.10 Chełmsko – Budowlani
28.10Budowlani - Strzyżowiec
04.11 Halniak - Budowlani
11.11 Budowlani – Pisarzowice
18.11 Mysłakowice – Budowlani
=-=-=-=--
Budowlani - Olimpia Kowary 2:0
Zaraz po meczu pucharowym spotykamy się ponownie z Olimpią. Rozmiar porażki był imponujący, ale weźmy poprawkę na koniec wakacji, drużyna nie zdążyła sie zmobilizować. Budowlańcy grali siłami rezerw - piłkarzami którzy byli czasowo wystawieni do meczu z podstawowym składem ,stąd porażka 0:6. Samymi rezerwami meczu nie wygrasz. Zobaczymy co tym razem pokazą nasi piłkarze. Olimpia w ubiegłym sezonie grała w IV lidze i na końcu rozgrywek zajmowała 9 miejsce. Jaki był powód spadku do A-klasy? Może kasa? Zaznaczmy ,że grała również w III lidze i kilka sezonów w IV, więc drużyna dobrze przygotowana. Zobaczymy.

Kowary wystąpiły w swoim normalnym składzie i niestety wyraźnie odczuły bardzo dobry dzień Budowlanych. Nasi grali jak w transie, nie dając Olimpii w sumie nawet podskoczyć i nie dali pokazać Kowarom ich niby dobrej formyi jeszcze z IV ligi, w której tak niedawno jeszcze uczestniczyli. Zła kondycja finansowa klubu nie ma nic do ich formy, a ta była dzisiaj naprawdę kiepska. Cała drużyna Budowlanych okazała się być wyśmienita, mimo jeszcze niepełnego składu. To był naprawdę dobry mecz i zwycięski dla gospodarzy.
Bramki: Terlecki, Nowicki
Skład: Tokarek, Kaniewski T., Kaniewski M., Terlecki, Klawiński, Nowicki, Żukowski, Wiśniewski, Małoszek, Małek, Małach, Sporny
Inne wyniki:
Pogoń Wleń - Czarni Przedwojów 2-1
Lechia Piechowice - KS Łomnica 4-0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Kwarc Pisarzowice 0-1
Bóbr Marciszów - Orzeł Mysłakowice 0-4
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 4-1
Pub Gol - Orzeł Wojcieszów 4:3

Kadra Budowlanych
Emil Bujak, Patryk Chmieliński, Mariusz Kaniewski, Tomasz Kaniewski, Marcel Klawiński, Tomasz Kuraś, Krzysztof Małach, Marcin Małek, Kacper Małoszek, Krzysztof Nowicki, Przemysław Rogal, Marcin Sporny, Robert Ślusarczyk, Patryk Ślusarczyk, Juliusz Terlecki, Tomasz Tokarek, Marcin Wiśniewski, Patryk Zaraziński, Kamil Zaraziński, Sławomir Zywer, Paweł Żukowski + Patryk Lidtke.
=-=-=-=-
KS Łomnica - Budowlani 2:3

Bramki:
Terlecki x2, Nowicki x1
Skład:
Tym razem Łomnica nie zdołała zaskoczyć Budowlanych bardziej skuteczną grą na boisku gospodarzy, budowlańcy wprawdzie w wyrównanym meczu ale z przewagą naszych rozłożyli Łomnicę. Ta wielka forma i wzmocnienie przeciwników okazały się fikcją albo było zbyt słabe jak dla naszych. Te dwa zwycięstwa ligowe spowodowały , że budowlańcy sa na pozycji wicelidera.. Nie zależy piłkarzom czy szkoleniowcom kurczowe trzymanie się tej pozycji , bo sa jeszcze nieprzekonujący by walczyć o takie trofea. Ażeby grać w okręgówce. Tam naprawdę należy być wyraźnie przekonywującym by awansować i utrzymać wysoki poziom, a nie być drużyną jednego sezonu..
Za tydzień lokalne derby drużyny po raz pierwszy spotkają się w spotkaniu mistrzowskim w walce o punkty. Poziom jest raczej wyrównany, że trudno wskazać zwycięzcę, Z pewnością jednym i drugim nie zabraknie sił i ambicji w walce. Niech lepszy wygra albo zremisuje, co nie wykluczone. Piłkarze znają się od dawna, spotykają na treningach i znają swoją wartość. Nareszcie padnie odpowiedź nurtująca kibiców..
życzymy obydwu zespołom sukcesu.

Inne wyniki:
Orzeł Wojcieszów - Lechia Piechowice 3-0
Czarni Przedwojów - Halniak Miłków 2-1
Pogoń Wleń - Pub Gol Jelenia Góra 3-3
Orzeł Mysłakowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-2
Kwarc Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 1-3
Olimpia Kowary - Bóbr Marciszów 5-0
-=-=
Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów 3:1


Bramki:Kaniewski M. x2 i Terlecki x1

Skład i rezerwa:Tokarek,Wiśniewski, Małoszek, Sporny, Kaniewski T., Kaniewski M., Nowicki, Małach, Klawiński, Żukowski, Terlecki, Małek, Lidtke, Kuraś, Zaraziński K.

Nareszcie spełniła się wczesna zapowiedź klubu Budowlanych. Mimo rzucania kłód pod nogi przez działaczy, pseudo działaczy i judzących mądrali, młody w sensie lat istnienia klub Budowlanych udowodnił, że jest lepszy od Orła zwyciężając zdecydowanie, zamykając dzioby tym niesprzyjającycm. Gdyby nie wzmocnienia składu Orła w pierwszym meczu tych drużyn przez poprzedniego szkoleniowca i tylko na ten mecz przed dwoma laty nie jest pewne czy byłoby to zwycięstwo orzełków., ale stało się i trudno. Tak strasznie obawiali się wówczas niespodzianki in minus.
W poprzednich meczach nie mistrzowskich budowlani ulegli orzełkom, ale teraz już w trzecim sezonie rozgrywkowym w meczu mistrzowskim nie dali się miejscowemu rywalowi pokonać. Dodajmy Budowlani wystąpili w swoim niemal najsilniejszym składzie.Kibice śmiało dopingowali obydwie drużyny i przyznać trzeba, że dawno nie było tylu kibiców na boisku Śmiałe ataki były po obydwu stronach, ale budowlańcy w ogólnym rozrachunku okazali się lepszymi. Rzadki to wypadek dla Budowlanych, ale po trzech kolejkach prowadzą w tabeli naszej grupy. Gratulujemy!
Następny mecz z Wleniem. Poprzedni sezon dwie wygrane, myślę, że będzie to samo, czego serdecznie życzymy.
Inne mecze
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Olimpia Kowary 1-6
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń 5-2
Halniak Miłków - Kwarc Pisarzowice 0-2
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Mysłakowice 1:2
Bóbr Marciszów - KS Łomnica 3:0
Pub Gol Jelenia Góra - Czarni Przedwojów, 3:2
=-=-=-
W składzie Budowlanych było dotychczas 34 piłkarzy. W tym 3 zmieniło barwy klubowe, 1 niezarejestrowany leczy kontuzję, a z 8 zrezygnowano z różnych względów ( niesportowe zachowanie, nieuczestniczenie w treningach, kłopoty z dojazdem na mecze, zaniechanie dalszego uprawiania sportu itp.)Na dzień dzisiejszy kadra liczy 22 piłkarzy.
=-=-
Pogoń Wleń - Budowlani Wojcieszów 0-2

Bramki: Klawiński, Kaniewski M.
Skład; Tokarek, Sporny, Kaniewsski T., Kaniewski M., Kuraś, Małoszek, Nowicki, Lidtke, Żukowski, Terlecki, Klawiński,

Mecz z wyraźną przewagą budowlańców. Goście wyraźnie górowali nad gospodarzami. Siły piłkarskie Pogoni Wleń nie zdołały mimo prób cokolwiek zagrozić bramce gości. Nieco niepokoi brak w składzie młodych piłkarzy, prawdopodobnie zajętych pracą czy nauką, ale widać ” taki mamy klimat”. W dalszym ciągu prowadzimy w tabeli grupy I. Wracając do poprzedniego meczu sędziowie dopatrzyli się błędu w zestawieniu drużyny Orła. Po prostu grał piłkarz zarejestrowany ale nie zgłoszony do odbywana meczu i swoją decyzją ogłosili walkower. Tak więc wynik tydzień temu 3:0 dla Budowlanych.
Inne mecze:
Orzeł Wojcieszów - Bóbr Marciszów 3-1
Olimpia Kowary - Czarni Strzyżowiec 7-0
Pub Gol Jelenia Góra - Lechia Piechowice 0-3
Czarni Przedwojów - Kwarc Pisarzowice 0-0
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 3:1
KS Łomnica - Włókniarz Chełmsko Śląskie 4:0
=-=-=-=
Budowlani – Pub Gol JG 2:0


Skład: Małek,Małoszek, Wiśniewski, Żukowski, Kaniewski M., Kaniewski T., Tokarek, Sporny, Terlecki, Klawiński,

Bramki: Terlecki, Klawiński.

Z przyczyn kadrowych ,które zaszły w ostatniej chwili drużyna grała w osłabieniu, a mimo to odniosła zwycięstwo, a zanosiło się na lepszy rezultat.Goście reprezentowali słaby poziom, to już nie jest ta drużyna co przed laty wymuszała na przeciwnikach maximum wysiłku by im dorównać. Za tydzien jedziemy do Piechowic i sprawdzić swoje siły z wiceliderem tabeli.Siły wydają się wyrównane w dodatku piechowiczanie występują na swoim boisku, który jest w obiegowym powiedzeniu jednym z piłkarzy. Budowlani sprawdzą te powiedzenie i życzymy im następnego zwycięstwa.

[link widoczny dla zalogowanych] KLIKNIJ!!!
Inne wyniki:
Kwarc Pisarzowice - Orzeł Mysłakowice 2-5
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Orzeł Wojcieszów 0-2
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów 5-2
Bóbr Marciszów - Pogoń Wleń 0-2
Czarni Strzyżowiec - KS Łomnica 4-0
Halniak Miłków - Olimpia Kowary (przełożony termin spotkania
=-=-=-=-=-

Lechia Piechowice - Budowlani Wojcieszów 6-0


Skład: Tokarek, Sporny, Klawiński, Terlecki, Kaniewski T., Lidtke, Małoszek, Nowicki, Małek, Kuraś.
Jeszcze takiej porażki nie było. Ale w ogóle należało się jej spodziewać chociaż nie tak wysokiej.. Dodajmy, że w jeszcze wyższym wyniku Budowlani odprawiali swoich rywali nieco wcześniej. Budowlani nie aspirują do czołowego miejsca, czy ażeby być liderem i awansować do okręgówki, bo wiadomo ,że skład wymagałby „przemeblowania”. Jest to pierwsza porażka w tym sezonie częściowo usprawiedliwiona, ponieważ dwóch piłkarzy czołowych jest kontuzjowanych, jeden ciągle w złej dyspozycji, opuszczający mecze z uwagi na niesportowe prowadzenie się. W dodatku drużyna z brakiem kompletu piłkarzy. Akurat szkoła, praca za granicą, czy na miejscu nie pozwala na obowiązkową obecność na meczach. Ciężko to kibicom zrozumieć ale taką kadrą dysponujemy. Czasem jest nadmiar piłkarzy, a czasami niestety ciężko jest skompletować „jedenastkę”. Niestety tamte czynniki są ważniejsze od udziału w meczach. Drużyna z Piechowic przewyższała Budowlanych, o czym świadczy wynik. Liczymy ,że przy należytym składzie odwdzięczymy się w rewanżu, jak w ubiegłorocznych rozgrywkach.

Inne mecze:
Orzeł Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec 6-2
Czarni Przedwojów - Orzeł Mysłakowice 2-3
Pub Gol Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 0-2
Olimpia Kowary - Kwarc Pisarzowice 3-0
KS Łomnica - Halniak Miłków, 4:1
Pogoń Wleń - Włókniarz Chełmsko Śląskie,
=-=-=-=--
[link widoczny dla zalogowanych]
Drużyna Budowlanych Wojcieszów

==-=-=--

Budowlani Wojcieszów - Czarni Przedwojów 2:3


Bramki:Sporny, Małach

Skład:
Bigulak (Waligóra), Kaniewski T., Terlecki, Sporny, Małach, Nowicki, Małek, Kuraś, Klwiński, Tokarek, Małoszek.

Tu już druga porażka pod rząd i to z drużyną która w tabeli jest bardzo daleko od czołówki, a była jeszcze dalej na przedostatnim miejscu.. Siły były wyrównane, ale Czarni okazali sie w sumie lepsi.W tabeli dzielimy pozycję wicelidera razem z naszym Orłem W następnym meczu będziemy gościć Marciszów.
Inne mecze:
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica 0-8
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pub Gol Jelenia Góra 3-0
Bóbr Marciszów - Lechia Piechowice 0-4
Halniak Miłków - Orzeł Wojcieszów 1-2
Orzeł Mysłakowice - Olimpia Kowary 0-1
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń,2:2
=-=-
Kadra liczy 25 piłkarzy. Do poprzedniego składu doszedł niewymieniony Patryk Lidtke oraz Mariusz Bigulak, Przemysław Lisowski i Jakub Waligura.
=-=-
Budowlani Wojcieszów - Bóbr Marciszów 5 :1

Bramki:
Zaraziński K. x2, Terlecki x2, Klawiński x1.

Skład: Tokarek, Sporny,(Waligóra) Kuraś, Małoszek, Małek, Kaniewski T., Nowicki,(Zaraziński K.) Żukowski, Małach, Terlecki, Klawiński

Budowlani mieli zdecydowana przewagę i aż dziw bierze ,że nie strzelili więcej bramek. budowlanych mieszanina nieco starszych i młodych i tym razem przyniosła powodzenie bramkowe. Był to pierwszy mecz z przeciwnikiem który można było porównac z lokalnym rywlem. Orzeł takie spotkanie odbył kilka tygodni wstecz i też zakończyło się zwycięstwem, ale nieco uboższym.
Należy dodać, że razem z Orłem Wojcieszów, Budowlani są jerynymi wiceliderami tabeli z dorobkiem 18 pkt.
Następne spotkanie odbędzie sie w Chełmsku.

Inne mecze:
Orzeł Wojcieszów - Kwarc Pisarzowice 2-0
Pogoń Wleń - Halniak Miłków 1-4
Czarni Przedwojów - Olimpia Kowary 3-2
Pub Gol Jelenia Góra - Czarni Strzyżowiec 2-3
Lechia Piechowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 4:0
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 2:2
-=-=--=-=

Włókniarz Chełmsko Śląskie - Budowlani Wojcieszów 4:4


Bramki:Klawiński x2, Terlecki x1, Żukowski x1

Skład: Tokarek,Kuraś, Małek, Małoszek, Nowicki, Żukowski, Sporny, Kaniewski T., Klawiński, Terlecki, Lisowski,

Wydawałoby sie łatwe dla Budowlanych spotkanie zakończyło sie remisem. Gdzie szukać powodów takiego wyniku czy nawet kilku innych poprzednich. Z takim wysiłkiem klubowym udało sie przenieść jednego z młodych piłkarzy do klubu, tymczasem odpłaca sie on nieuczestniczeniem w meczach, treningach. Kiedyś jego talent był znaczny , a teraz niestety już nie te umiejętności, już coraż słabiej z talentem, który wydaje sie byc powoli zaprzepaszczany. To samo z drugim młodym, który przez łatwowierne przyjemności powoli gubi niestety całkowicie swój talent. a tak cieszyli się koledzy piłkarze z zasilenia ich drużyny Budowlanych. Po prostu niebyt teraz ci zasługują na zaufanie pozostałych piłkarzy.
Na domiar złego częste nieobecności innych piłkarzy z przyczyn oczywiście obiektywnych(praca,nauka) również przyczyniają się do całości rezultatów. W zasadzie nie ma co narzekać miejsce w czubie tabeli to i tak wielki wynik.Przeciwnicy wymieniali się rezerwowymi, Budowlani z braku ich niestety nie. no prowadząc 4:1 i skończyć na remisie to jednak coś mówi. Może pozbędziemy się tych braków i w zapleczu będzie rezerwa.. Następny mecz z Czarnymi Strzyżowiec. Życzymy sukcesów.

Inne wyniki:
Olimpia Kowary - KS Łomnica 0-0
Kwarc Pisarzowice - Pogoń Wleń 5:2
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 0:3
Halniak Miłków - Pub Gol Jelenia Góra 5:1
Orzeł Mysłakowice - Orzeł Wojcieszów 0:3
Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice 1:2
=-=-=-
Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec 6-1

Czarni Strzyżowiec od czasu do czasu robią niespodzianki z końcowym rezultatem, ale tym razem nie mieli w zasadzie nic do powiedzenia. Musieli uznać wyższość Budowlanych w każdej formacji. Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na dobry wynik w następnym meczu tym razem jako goście z Halniakiem. Ponownie razem z Orłem Budowlani są wiceliderami w tabeli.

Bramki: Klawiński x3, Kaniewski T. x2, Terlecki x1.

Skład: Waligóra, Lisowski,( Sporny) Bigulak, Kaniewski T., Terlecki, Małach, Nowicki, Żukowski, Małek, Klawiński, Tokarek

Inne mecze:
Orzeł Wojcieszów - Olimpia Kowary 2:2
Pogoń Wleń - Orzeł Mysłakowice 1-2
Czarni Przedwojów - KS Łomnica 1-2
Lechia Piechowice - Halniak Miłków, nie odbył się z powodu warunków pogodowych
Bóbr Marciszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie, nie odbył się z powodu warunków pogodowych
Pub Gol Jelenia Góra - Kwarc Pisarzowice, nie odbył się z powodu warunków pogodowych
=-=-=
Halniak wygrywa u siebie z Budowlanymi 1:0


Ta niedziela przyniosła porażki obydwu wojcieszowskim zespołom. Budowlani wyrażnie dotrzymywali kroku Halniakowi, ale niestety bramka Miłkowa zdecydowała o wygranej gospodarza. Mimo kilku zaległym spotkaniom zespół Budowlanych nadal z Orłami Wojcieszów i Mysłakowice jest wiceliderem w tabeli.

Skład:
Waligóra,(Wiśniewski),Kaniewski T., Terlecki, Małach((Lidtke),, Nowicki(Bigulak) Żukowski, Małek, Kuraś,(Lisowski) Klawiński, Tokarek, Małoszek,


Inne wyniki:
Orzeł Mysłakowice - Pub Gol Jelenia Góra 4-2
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów 3-4
Kwarc Pisarzowice - Lechia Piechowice 0-4
KS Łomnica - Orzeł Wojcieszów, 3:1
Czarni Strzyżowiec - Bóbr Marciszów, 2:1
Olimpia Kowary - Pogoń Wleń 0:1
=-=-=
Budowlani Wojcieszów - Kwarc Pisarzowice 2:1

Kwarc Pisarzowice dorównywał poziomem gry naszym Budowlanym, ale w ostatecznym rozrachunku gospodarze okazali się lepsi. W tabeli jesteśmy samotnym wiceliderem. Na oststni mecz jesieni jedziemy do Mysłakowic, raczej na trudny mecz, aczkolwiek życzymy sukcesów.

Bramki:
Terlecki, Kaniewski T.

Skład: Tokarek, Kuraś, Małek, Małoszek, Wiśniewski, Kaniewski T., Nowicki (Bigulak), Lidtke(Lisowski), Sporny,Terlecki, Żukowski,
Inne mecze
Bóbr Marciszów - Halniak Miłków 2-2
Lechia Piechowice - Orzeł Mysłakowice 5-1
Pogoń Wleń - KS Łomnica 0-4
Pub Gol Jelenia Góra - Olimpia Kowary 0-1
Czarni Przedwojów - Orzeł Wojcieszów 4:2
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Strzyżowiec, 2:1


Jeśli Budowlani wygrają z Mysłakowicami to będą wicemistrzami rundy jesiennej A - klasy, grupy I rozgrywek 2018/19, Czego im serdecznie życzymy. Nie jest to jakiś liczący się tytuł, czy trofeum, ale satysfakcja z najlepszego miejsca jak dotychczas KS Budowlanych Wojcieszów w A - klasie.

=-=-=
Orzeł Mysłakowice - Budowlani Wojcieszów 2-1


Orzeł Mysłakowice aspirujący do czołówki pokonał na swoim boisku Budowlanych mimo bardzo zaciętego i wyrównanego meczu. Na swoim boisku Budowlani mają 6 wygranych meczy podobnie jak liderzy z Piechowic, a wyjazdowe bardzo słabiutkie, bo to zaledwie 2 zwycięstwa i ta ilość stawia Budowlanych daleko od czołówki gdzieś na poziomie dziewiątego miejsca. Po dość wyczerpującej rundzie jesiennej życzymy piłkarzom i kadrze trenerskiej miłego wypoczynku dziękując równocześnie kibicom za dopingowanie całej drużynie w trakcie rozgrywek.
Gdybanie – W tej chwili mamy trzech wiceliderów i na podstawie ilości bramek i stosunku bramek w meczach bezpośrednich między nimi: Budowlani maja drugie miejsce, Orzeł trzecie i Mysłakowice czwarte. Ale ,ale ażeby cała runda jesienna była zakończona powinny się odbyć jeszcze cztery spotkania. Marciszów –Chełmsko, Piechowice – Miłków, Pub Gol – Pisarzowice i Miłków – Kowary. Zaległy mecz Piechowic nie ma znaczenia na pierwszej pozycji, ale już mecz Olimpii Kowary ma istotne znaczenie dla tabeli końcowej rundy jesiennej. Zakładamy ,że Olimpia jest faworytem meczu z Halniakiem. I w związku z tym miałaby 26 pkt, co stawiałoby ją na pozycji wicelidera. Pozostałe zaległe mecze nie mają znaczenia dla miejsc czołówki. Przy takim założeniu 1/Piechowice, 2/Kowary,3/Budowlani 4/Orzeł, 5/Mysłakowice.Chociaż rola faworyta jest zawsze niepewna Budowlani byli faworytem a jednak Halniakowi ulegli, czy jak Mysłakowice z Chełmskiem..
[link widoczny dla zalogowanych]
Inne wyniki:
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Wleń 6-1
KS Łomnica - Pub Gol Jelenia Góra 3-0
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Marciszów 1-1
Halniak Miłków - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2-0
Olimpia Kowary - Lechia Piechowice 3-1
Czarni Strzyżowiec - Czarni Przedwojów 3-4
=-=-=-

Na nic gdybanie - Budowlani Wojcieszów pierwszym wiceliderem rundy jesiennej I grupy A klasy w rozgrywkach 2018/2019

Wyniki zaległych meczy
Marciszów –Chełmsko 1:2
Piechowice – Miłków,
Pub Gol – Pisarzowice 0:4
Miłków – Kowary.0:0
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Wojcieszowski sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Regulamin