ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Wojcieszowski sport

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Budowlani Wojcieszów - A-klasa 2017/2018
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 14:02, 12 Lip 2017    Temat postu: Budowlani Wojcieszów - A-klasa 2017/2018

Ostatnia fotka KS Budowlani Wojcieszów
[link widoczny dla zalogowanych]

Stoją od prawej z-ca prezesa Zbigniew Chojnecki, Franciszek Łazarewicz – prezes, Igor Kubiak, Maciej Jerka, Marcin Klawiński, Jacek Ciźla – gospodarz, Damian Kardasz, Marcin Małek, Juliusz Terlecki, syn Terleckiego - Kacper, Patryk Ślusarczyk, Tomasz Kuraś, w dolnym rzędzie Przemek Rogal, syn Klawińskiego - Igor, Mariusz Kaniewski, Paweł Jakubiec, Tomasz Tokarek, Krzysztof Nowicki, Emil Bujak, Tomasz Kaniewski. Na zdjęciu brak Łukasza Nowickiego, Pawła Głowackiego, Mateusza Sokołowskiego, Roberta Ślusarczyka, Sławomira Zywera, Pawła Żukowskiego, Marka Hardela, Tymoteusza Staszkiewicza, Marcina Wiśniewskiego, Przemysława Karońskiego,

i artykuł o klubie
[link widoczny dla zalogowanych]
Przyzwoite powiększenie klikać 2 x
============
12 sierpnia wielkie derby o Puchar Polski JG

Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów

No to zapowiada się interesujące spotkanie. Wiadomo, że do takiego spotkania kiedyś musiałoby dojść. Przecież tu nie chodzi o to, że którejś z drużyn nie będzie zależało by nie przejść do następnej rundy. Bo z pewnością w tym przypadku obu drużynom będzie zależało właśnie na tym ażeby przejść do następnej rundy, przynajmniej w tym przypadku . Później nie będzie to takie ważne. Nowa drużyna Budowlanych będzie chciała udowodnić swoją wyższość za lata niemożności gry z kontrowersyjnym dla nich szkoleniowcem. Orzeł natomiast kierowany przez trenera to w zasadzie niemal prywatne udowodnienie swoich racji. Oj co będzie to będzie, ale na pewno większość kibiców też jest ciekawa końcowego wyniku. a może będzie remis i rzuty karne rozstrzygną. Zapowiada się może, nie ostry bo to wszystko jedna piłkarska lokalna rodzina, ale na pewno zacięty pojedynek i pewnie jeden z końcowych sprawdzianów formy piłkarzy obydwu drużyn przed nadchodzącym nie ubłagalnie sezonem piłkarskim, w którym tym drużynom będzie zależało co najmniej na utrzymaniu się w swojej klasie rozgrywkowej. Pewnie będzie też już po wszystkich sparingach i wszelkich roszadach kompletowania drużyny o ewentualnie nowych piłkarzy. Kto wie może tylko na ten mecz. Miejmy nadzieję, że po sparingach przyjdzie grać wszystkim "nieuszkodzonym" piłkarzom obydwu drużyn. Życzymy twardej walki i korzystnego wyniku.
==================
Przeciwnicy Budowlanych Wojcieszów: drużyny A – klasy gr. I w rozgrywkach 2017/2018
Amfibolit Leszczyniec , Halniak Miłków, Kwarc Pisarzowice, Piast Bolków, Czarni Strzyżowiec, , Victoria Czadrów, KS Łomnica, Orzeł Mysłakowice, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Czarni Przedwojów, Olimpia II Kamienna Góra, Pogoń Wleń.

Terminarz rozgrywek A klasy I gr. 2017/2018
01 kol. 26/27 08 17.00 Budowlani Wojcieszów – Pogoń Wleń
02 kol. 02/03 09 . Olimpia II Kamienna Góra – Budowlani Wojcieszów
03 kol. 09/10 09 17.00 Budowlani Wojcieszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie
04 kol. 16/17 09 . KS Łomnica – Budowlani Wojcieszów
05 kol. 23/24 09 15.00 Budowlani Wojcieszów - Lechia Piechowice
06 kol. 30.09/1.10 Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów
07 kol. 07/08 10 15.00 Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec
08 kol. 14/15 10 . Kwarc Pisarzowice - Budowlani Wojcieszów
09 kol. 21/22 10 12.00 Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec
10 kol. 28/29 10 . Victoria Czadrów - Budowlani Wojcieszów
11 kol. 04/05 11 14.00 Budowlani Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice
12 kol. 11/12 11 . Czarni Przedwojów - Budowlani Wojcieszów
13 kol. 18/19 11 14.00 Budowlani Wojcieszów - Halniak Miłków
================
Pierwszy mecz sparingowy w Nowym Kościele nie wypadł okazale, Budowlani przegrali 4:0 z LZS Nowy Kościół. Debiutanci w A klasie nie sprostali drużynie będącej wielokrotnie w A klasie w sezonach 2003/04-2007/08, 2014/15 i ostatnio awansowali z drugiej pozycji odnosząc 19 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę za LZS Lipą ,stosunek bramek 114-30, nie odnosząc żadnej porażki ani remisu na własnym boisku. Budowlani aktualnie są w stadium rozszerzenia składu drużyny na nowy sezon oraz z głębokimi brakami piłkarzy , co spowodowane jest jeszcze sezonem urlopowym.
===============
Kadra Budowlanych to przeważnie piłkarze urodzeni w lipcu, aż 7 chłopa obchodziło urodziny w tym miesiącu : 6 – Marek Hardel, 7 – Karoński Przemek i Kubiak Igor, 12 – Kuraś Tomek, 16 lipca Ślusarczyk Robert, 25 – Krzysiek Małach i 31 Jakubiec Paweł. W miesiącu sierpniu czyli 17 - Mariusz Kaniewski i 25 - Zywer Sławek , a 22 - Fraciszek Łazarewicz
A we wrześniu czterech piłkarzy: 11 – Łukasz Nowicki, 13 - Głowacki Paweł, 16 – Tokarek Tomasz i 27 – Kardasz Damian,
W październiku tylko 2 - Tomek Kaniewski, w listopadzie nie ma nikogo i w grudniu 4 - Krzysiek Nowicki Bartek.
Pamiętajmy o swoich piłkarzach i kolegach z drużyny by złożyć im życzenia i skropić te uroczystości kielichem szampana.
W styczniu 6 - Patryk Ślusarczyk i 15 – Żukowski Paweł. W lutym nikt nie chciał się urodzić, w marcu 3 - Sokołowski Mateusz, 28 - Marcin Klawiński, 30 Rogal Przemysław, w kwietniu też nie było chętnych, za to w maju trzech chłopaków 12 -Julek Terlecki, 14 Marcin Wiśniewski i 25 – Bujak Emil no i na początek lata czyli w czerwcu 8- Maciej Jerka i 13 - Małek Marcin.
===========
Treningi Budowlanych we wtorki i czwartki na boisku szkolnym od 18.30
===========
Zarząd klubu Budowlanych jeszcze raz dziękuje wszystkim sponsorom, kibicom i sympatykom za dary, słowa otuchy i doping na meczach licząc na ich ciąg dalszy w tegorocznych rozgrywkach.
=================
Dzisiejszy sparing z A-klasową drużyną Orłem Mysłakowice, rywalem Budowlanych Wojcieszów w tegorocznych meczach mistrzowskich wygrali oczywiście Budowlani 6:5. Wynik co prawda hokejowy, ale w sparingu tez trochę się liczy. Orzeł Mysłakowice to drużyna od kilku lat zajmująca w A – klasie miejsce w drugiej połowie tabeli, z którą Orzeł Wojcieszów obecna drużyna okręgówki toczyła wielokrotne spotkania. Bramki strzelili: Kaniewski T. x2, Klawiński x2, Terlecki x1 i Jerka x1.
Budowlani wystąpili w składzie jeszcze nieco osłabionym, ale wyraźnie lepszym od poprzedniego sparingu. Mecz należy uznać za interesujący i ciekawy, który zarazem spełnił założenia taktyczne i przydatność kilku piłkarzy z szerokiej rezerwy Budowlanych. Skład: Tokarek, Rogal, Małek, Nowicki K., Żukowski, Wiśniewski, Jerka, Małach, Terlecki, Klawiński, Bujak, Kardasz, Kaniewski T., Ślusarczyk R. Należy podkreślić świetnie przygotowaną murawę boiska w okolicy szkoły którym, zarządza Urząd Miasta a opiekuje się klub Budowlanych.
===============
Budowlani -Orzeł 2:4
Wstydu nie ma. Chociaż niektórzy byli niemal pewni, że Orzełki im ulegną, albo co najmniej zremisują. Czy w oczach kibiców i sympatyków Budowlanych piłkarze coś stracili, na pewno nie, chociaż do remisu nie było daleko, ale i tak wtedy musiała by być dogrywka i ewentualnie rzuty karne. Orzełki do meczu przystąpiły wyraźnie wzmocnione- czterech nowych piłkarzy, natomiast Budowlani byli osłabieni brakiem dwóch piłkarzy z podstawowego składu oraz jeszcze jednego od razu na początku meczu/Jakubiec/.w drugiej połowie meczu orzełki zostały zmuszone do intensywnej gry i niestety nie wytrzymywali tempa gry, co było uwidocznione wielkim zmęczeniem i częstą wymianą z rezerw – tych zmęczonych łapał kurcz. Poza kontuzjowanym Czarkiem jeszcze 5 piłkarzy zostało wymienionych przez ostatnich 20 minut.
Orzełki były po 26 meczach mistrzowskich, z tego jeden remis i trzy porażki, a Budowlani zaledwie po 18 w tym trzy porażki i trzy remisy. Już chociażby z takiego porównania. w dodatku w innych klasach rozgrywek prognoza dla Orzełków powinna być korzystniejszą.. Obydwie drużyny wykazały się dojrzałością i dbałością by raczej nie uszkodzić rywala. W końcu to wszyscy piłkarze z lokalnych klubów.
Bramki dla Budowlanych: Klawiński i Bujak
Skład i rezerwa: Tokarek, Kuraś, Jakubiec, Rogal, Żukowski, Wiśniewski M., Nowicki, Małach, Klawiński, Terlecki, Kaniewski M., Bujak, Jerka, Kardasz, Małek, Sokołowski
=-=-=-=-=
Władze powiatowe oprócz pucharu wręczyły prezesowi Budowlanych Łazarewiczowi piękny list pochwalny jako dyplom o następującej treści: Szanowny Pan Franciszek Łazarewicz prezes KS Budowlani Wojcieszów. Prosze przyjąć serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i działaczy Klubu KS Budowlani Wojcieszów za awans do klasy A i wyrazy podziwu wobec Waszych osiągnięć sportowych. Te wspaniałe wyniki to zasługa pracowitości, wytrwałości i siły woli w szlachetnej sportowej rywalizacji. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszego regionu. Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów i kontynuacji pasji sportowej,ciągłego zapału do żmudnych treningów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym z wyrazami szacunku członek Zarządu Rady Powiatowej Zbigniew Pietruszka i Starosta Złotoryjski Ryszard Raszkiewicz

Niestety oprócz rzeczy przyjemnych trzeba powiedzieć o mniej przyjemnych.
Prezes KS Budowlanych poinformował, że w dalszym ciągu klub poddawany jest szykanom, które się jakoś nie kończą. Ponieważ dotacja klubu Budowlanych jest niestety niewystarczająca, klub Budowlanych jako gospodarz postanowił na sobotni mecz wprowadzić bilety odpłatne na mecz, z których odpłatność pokryłaby opłaty sędziowskie. Wtedy to prezes Orła zaproponował, że opłaty te pokryją po połowie obydwa kluby, a oglądanie meczu będzie bezpłatne. Mało tego koniecznie chciał, nie wiedzieć czemu, wyręczyć klub Budowlanych proponując na 2-3 dni przed meczem przygotowanie boiska i założenie siatek na bramki. A tu raptem w sobotę rano wycofał się z tej obietnicy i Budowlani musieli własnymi siłami przygotować boisko w ostatniej chwili na zdatne do odbycia meczu. Ale to nie wszystko, wycofał się też z pokrycia obiecanej polowy opłaty sędziowskiej, zmuszając niejako Budowlanych do pokrycia kosztów sędziowskich z własnej kieszeni.
By jakoś pokryć swoje koszty przyjęcia po meczu zaproponował też do wpisania się na listę piłkarzy Budowlanych, jako korzystających z uczestniczenia w tym poczęstunku. Piłkarze Budowlanych za niedotrzymanie obietnic przez prezesa Orła, co naprawdę rzadko się zdarza w życiu sportowym, podarli listę i nie uczestniczyli w tym bankiecie i sami dokonali zakupów i zorganizowali przyjęcie w swoim gronie, życząc zdrowia tamtym gościom w spożywaniu podwójnych porcji. No niestety trzeba pisać prawdę, by uniknąć nieporozumień i tak będę jak zapewniał prezes Budowlanych informował sympatyków i kibiców o każdym wrogim czy prowokującym wydarzeniu..
=====
Za kilkanaście dni pierwsze mecze Budowlanych w A klasie. Los nam rzucił Pogon Wleń - drużynę z pogranicza B i A klasy, w której była od 2003r - 5 sezonów rozgrywkowych, w tym trzy ostatnie.15/16 – 9 miejsce odnosząc ogółem 8 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek , a na wyjeździe 2 zwycięstwa i 10 porażek. W sezonie 16/17 – 8 miejsce odnosząc ogółem 10zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek, a na wyjeździe 5 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek. Orzełki z Wojcieszowa pokonały Pogoń Wleń na ich boisku 1:4, ale też przegrały na swoim 1:2. Miejmy nadzieję, że tak jak debiutujący Halniak w ubiegłym sezonie tak i debiutujący Budowlani przejdą zwycięsko to spotkanie, czego im życzymy.
======
W ramach Dni Wojcieszowa w niedzielę odbył się mecz piłkarski między kawalerami a żonatymi. W meczu wygrali kawalerów 8:7, a w rzutach karnych żonami 6:5. Z OZPN jg przyjechali sędziowie zaproszeni przez organizatorów.
=======
W niedzielę 20.08 odbędzie się kolejny sparing Budowlanych z Pogonią II Dobków grających w B - klasie.
======
Prezes Budowlanych donosi:Krzysztof Małach grający przez kilka sezonów jako trampkarz czy młodzik dla Orła Wojcieszów, a ostatnio pozyskany przez Budowlanych, za którego Budowlani zapłacili Klubowi Orzeł umowną kwotę pieniężną nie został wpuszczony osobiście przez prezesa Orła na mecz wtorkowy z Piastem bez biletu, tak jak zawsze było w zwyczaju dla młodych piłkarzy. Doprawdy ta bardzo wychowawcza lekcja spowodowała, że Krzyś dopiero po zakupie biletu obejrzał mecz. Odszedłeś do Budowlanych to płacisz, dawne zasługi króla strzelców dla Orła się nie liczą. Przecież to nie żadne szykany tylko doskonały przykład pedagogiczny i wychowawczy, aż ręce same składają się do braw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
simi
Przyjaciel
PrzyjacielDołączył: 17 Lut 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 10:09, 13 Sie 2017    Temat postu: Dbałość by nie uszkodzić Rywala

Rzeczywiscie mimo dbalosci Tylko jeden zawodnik Orla znalazł się w Szpitalu i już raczej w tym roku nie zagra !
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 23:58, 15 Sie 2017    Temat postu:

Tak, tak to była dbałość, gdyby celowość rywal Cezarego dostałby kartkę żółtą lub czerwoną. Mam nadzieję, że sędzia był bliżej zajścia od Ciebie. Znowu daje się wciągać w dyskusję, która ma celu tylko wykazanie zła i wszelkich win po stronie Budowlanych.


Oczywiście Budowlani bardzo współczują Czarkowi, podobnie jak zapewne Orzełki Pawłowi Jakubcowi, również kontuzjowanemu na tym meczu.

Informacja od Prezesa Budowlanych dla niedowiarków: Budowlani posiadają licencję trenerską Krzysztof Nowicki nr licencji 000017165 wydana przez PZPN –B. i ważną do 31.12 2017r.

Ostatni mecz sparingowy w Świerzawie z Pogonią II Dobków wygrali Budowlani 1:5. Przewagę Budowlanych była w każdym elemencie gry przewyższająca przeciwników, mimo braku kilku podstawowych piłkarzy. Bramki strzelili: Małach, Żukowski, Kaniewski M., Kaniewski T., i Klawiński
Budowlani zagrali w składzie: Tokarek, Żukowski, Wiśniewski, Małek, Rogal, Kaniewski M., Kaniewski T., Klawiński, Nowicki, Małach, Terlecki, w rezerwie Sokołowski, Jakubiec oraz gościnnie Wiśniewski Patryk. Tak jak przed kilku tygodniami grali gościnnie piłkarze Budowlanych w drużynie Orła na meczu z Lipą i nie na testach tylko po prostu gościnnie, bo brakowało pełnego składu w drużynie orzełków.. Budowlani zapraszają na pierwszy mecz w A klasie z Pogonią Wleń 27 sierpnia o godz. 17.00.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
simi
Przyjaciel
PrzyjacielDołączył: 17 Lut 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 13:38, 16 Sie 2017    Temat postu: Delikatni

Sędzia poinformował że w związku iz w tej akcji padła bramka nie może ukarać zawodnika Budowlanych kartka. A gracz Cezary sam chyba się nie kontuzjowal?? Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość 2
Moderator
ModeratorDołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 17:35, 26 Sie 2017    Temat postu:

Budowlani Wojcieszów - Pogoń Wleń 6:0

Pogoń Wleń drużyna w zasadzie B- klasy .Od 2003 roku tylko 4 sezony była w A- klasie i to raczej w drugiej części tabeli, odnosząc od czasu do czasu zaskakujące zwycięstwa np. jako goście z Orłem Wojcieszów, Olimpią II Kamienna Góra, Chmielanką czy Mitexem, u siebie Pogoń też nieobliczalna wygrywając np. z Chełmskiem, czy Przedwojowem.. Dwa sezony wstecz Wleń też zaskakiwał wygrywając na swoim boisku z Lubawką czy Bolkowem a remisując z Piechowicami , Przedwojowem czy Łomnicą, a jako gość w zasadzie nie miał sukcesów z wyjątkiem ostatnich drużyn. Na inaugurację rozrywek 2016/17 przegrali z Bolkowem i podobnie w sezonie 2015/16 z Woskarem. Liczymy ,że i tym razem Budowlanym się poszczęści, czego serdecznie życzymy.

Budowlani wystrzelili jak z katapulty 6:0 i od razu prowadzenie w tabeli A klasy I grupy. Tylko Halniak w ub.sezonie wygrał z Pogonią 7:0 i 8:0. Jak to się ma do porażki lokalnej drużyny z tym rywalem 1:2 w poprzednich rozgrywkach? Gratulujemy!
Przewaga w każdym elemencie spotkania
Bramki:
Klawiński x3, Nowicki x1, Terleckix1,Bujakx1
Skład:Tokarek,/Sokołowski/, Małek, Rogal, Wiśniewski, Jakubiec,/Nowicki/,Kaniewski T.,/Jerka/, Kaniewski M., Terlecki, Klawiński, Bujak, Małach/, Kardasz/, Ślusarczyk R.,
Inne mecze;
Czarni Przedwojów - Olimpia II Kamienna Góra 2:6
Kwarc Pisarzowice - Piast Bolków 1:1
Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice 1:0
Orzeł Mysłakowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 5:0
Amfibolit Leszczyniec - Halniak Miłków 2:0
Victoria Czadrów - KS Łomnica 1:3
Następny mecz Budowlani jadą do Kamiennej Góry na spotkanie z Olimpią II . W ub sezonie Orzeł przegrał w Kamiennej Górze 1:4, a jak powiedzie się Budowlanym.Druga drużyna Olimpii rozpoczęła próbę swoich rezerwowych sił od rozgrywek w 2014/15 w B-klasie, odnosząc19 zwycięstw ,2 remisy i 5 porażek. Sezon 2015/16 to zwycięstwo w swojej grupie i awans do A klasy odnosząc.22 zwycięstwa,3 remisy i 1 porażkę. W A klasie ostatni sezon 2016/17 zakończyli na 7 miejscu odnosząc 10 zwycięstw,5 remisów i 11 porażek., w tym jako gospodarze 7 zw,3 rem, i 3 porażki, co wyraźnie świadczy o lepszej mobilizacji ich sil na własnym boisku, ale co nie jest regułą. Skoro na własnym boisku przegrali z Bolkowem 1:7,Łomnicą 0:1 czy z Pogonią Wleń 2:3. To nie analiza tylko przybliżenie siły przeciwnika., a może w przypadku niepowodzenia mieli słabszy dzień, a może brak pełnego składu, przyczyn tysiące. Życzymy Budowlanym odniesienia sukcesu
=-==-

W Kamiennej Górze - Budowlani zremisowali z Olimpią II 2:2

Bramki: Małach, Klawiński

Skład:Tokarek, Rogal, Małek,/ Nowicki/, Kaniewski T. , Kaniewski M., Kuraś, Malach, Żukowski, Terlecki, Bujak, /Jerka/, Kardasz, Wiśniewski, Sokołowski
W sumie dobry mecz, wiele straconych okazji do podniesienia rezultatu meczu po obu stronach. Obserwatorzy byli zachwyceni bramką strzeloną przez Krzysia Małacha.

Inne mecze:
Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec 1-0
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice 0:1
Lechia Piechowice - Victoria Czadrów 7-1
Halniak Miłków - Pogoń Wleń 6:3
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 3:1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Czarni Przedwojów,3:1
Powrót do góry
Zobacz profil autora
filipo
Forum doctor
Forum doctorDołączył: 20 Gru 2006
Posty: 267
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Wojcieszów

PostWysłany: Wto 19:04, 05 Wrz 2017    Temat postu:

Relacja z meczu [link widoczny dla zalogowanych]

Budowlani Wojcieszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie 3:4


Włókniarz to typowa drużyna A klasy i tylko raz rok temu pokazała się w klasie okręgoej ze smutnym skutkiem.
To rywal z którym lokalny Orzeł na 16 meczy wygrał 11 w ostatnim 15-leciu i trzy razy zremisował. Liczymy, że Budowlani również będą podtrzymywać tą tradycję.
Niewiele brakowało do zwycięstwa, skuteczność strzelecka niestety do bani, zresztą po obu stronach, ale tym razem więcej szczęścia mieli goście, aż dziwne, że po swoim niepowodzeniu z Mysłakowicami pokonali Budowlanych. Spadliśmy na siódme miejsce.

Skład: Sokołowski, Kuraś, Rogal, Żukowski, Kaniewski T., Kaniewski M., Terlecki, Nowicki, Małach, Klawiński, Tokarek, Jerka, Kardasz, Hartel,
Bramki: Terlecki x2, Klawiński x1
Inne mecze:
Czarni Przedwojów - KS Łomnica 0-3
Orzeł Mysłakowice - Lechia Piechowice 3-1
Pogoń Wleń - Olimpia II Kamienna Góra 1-0
Kwarc Pisarzowice - Halniak Miłków 3-1
Victoria Czadrów - Piast Bolków 2:6
Czarni Strzyżowiec - Amfibolit Leszczyniec 5:2
Następny przeciwnik u którego będziemy gościć wydaje się nieźle dysponowany odnosząc zwycięstwa jak na razie ze słabszymi drużynami w tabeli. KS Łomnica walczy od 15 lat w A-klasie, zajmując przeważnie miejsca w pierwszej szóstce, raz była o krok od okręgówki zajmując drugie miejsce 2006/07. Orzełki odniosły z Łomnicą łącznie 9 zwycięstw,3 remisy i 4 porażki z tym ,ze w gościach ten bilans był mniej korzystniejszy 3 zw.,2 rem. i 3 porażki, czyli jako gospodarze Łomnica jest bardziej niebezpieczna. Jak zwykle życzymy sukcesów.
=-=-

KS Łomnica – Budowlani Wojcieszów 3:2

Mecz w zasadzie remisowy ze wskazaniem na Budowlanych, ale niestety pechowe i niecelne strzały na bramkę rywala spowodowały już drugą taką porażkę wliczając w to Włókniarza Chełmsko. Pierwsza połowa 0:0 dawała nadzieję na końcowy wynik remisowy. Druga połowa to całkowicie inny mecz, ataki szły na bramkę po obu stronach z tym, że naszego młodego wyróżniającego się rodzynka Małacha bez przerwy faulowano. Sędzia był zbyt litościwy dla rywali, ponieważ gra po stronie Łomnicy stała się dość ostra by nie powiedzieć brutalna. Następny mecz z Lechia Piechowice. Mamy nadzieję ,że tym razem zwycięstwo odniosą Budowlani. Koniecznie musimy poprawić miejsce w tabeli, jesteśmy na 11 miejscu.

Bramki: Kaniewski T., Klawiński

Skład: Tokarek, Kuraś, Rogal, Żukowski, Małach, Nowicki, Zywer, Bujak, Kaniewski T., Kaniewski M., Klawiński, Terlecki, Kardasz,
Inne mecze:
Piast Bolków - Orzeł Mysłakowice 4-0
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów 4-1
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów 9-1
Kwarc Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 6-2
Halniak Miłków - Olimpia II Kamienna Góra 2-1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pogoń Wleń 2-3
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » Wojcieszowski sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Regulamin