ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Rejestracja
Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » CIEKAWOSTKI I PORADY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Leasing samochodwy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wordus
Coś tu już napisał
Coś tu już napisał



Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 14:21, 19 Maj 2016    Temat postu: Leasing samochodwy

Cześć,
Prowadzę własną firmę, powoli ją rozwijam i aktualnie bardzo zastanawiam się nad tym, aby wziąć leasing samochodowy dla firm. Może ktoś mógłby polecić jakąś firmę, która na atrakcyjnych warunkach udziela dobrego leasingu? Będę wdzięczny za odpowiedź w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
knap
Użytkownik forum
Użytkownik forum



Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 41
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 23:16, 19 Maj 2016    Temat postu:

Ja tam stawiam na sprawdzone i pewne rozwiązania, dlatego ze swojej strony polecam Ci mBank - rzuć tam okiem i masz wszystkie informacje.

Moim zdaniem nie warto wiązać się z jakimiś podmiotami, które nie dają gwarancji i porządniej rękojmi tego co robią. A taki bank - dla mnie to pewność, że dzisiaj i za 4 lata będę rozmawiał z tym samym bankiem, a nie jakimś panem zdzichem Smile

daj znać, na czym ostatecznie stanęło!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rebona
Coś tu już napisał
Coś tu już napisał



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 20:37, 07 Sie 2016    Temat postu:

Są dwie szkoły. Jedna mówi by wybierać kredyt, leasing w banku który rekomenduje, bądź wręcz z którym współpracuje sprzedawca, inna by przyjść z bankiem który sam znajdziesz i ma najlepsze warunki. W życiu takich decyzji dokonywałam kilkakrotnie. I były to obie opcje. Nawet pierwszy samochód kupowałam i spłacałam w Euro. Jeżeli kupujesz nowy samochód u dealera to często sama cena, promocje, finansowanie i ubezpieczenie są połączone. Tak miałam ostatnio. Bank współpracujący z marką nie mógł opuścić oprocentowania to dodatkowo dali mi dodatkowy komplet opon, darmowe przeglądy na dwa lata i bardzo niskie ubezpieczenie. Co do mBanku to oni tez są w stanie opuścić na ubezpieczeniu samochodu gdy bierzesz u nich kredyt. Przy leasingu dobrze jest skorzystać dodatkowo z ubezpieczenia GAP. Chroni ono wartość auta i pokrywa różnicę pomiędzy wartością auta wypłaconą po zdarzeniu a tą co jest na fakturze. To ważne bo przy leasingu samochód nie jest twój wiec leasingodawcy zależy jedynie by dostać pozostałe raty których jeszcze nie zapłaciłeś. To maże spowodować że nie dostaniesz nic gdy ci leasingowane auto ukradną. Jak masz GAP to bankowi spłacasz to co zostało, a do kieszeni bierzesz to co już spłaciłeś i to na czysto.

Ostatnio zmieniony przez Rebona dnia Pią 8:43, 19 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ma'laga
Początkujacy
Początkujacy



Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 18:20, 09 Sie 2016    Temat postu:

leasing bierze się na osobowe, a kredyt na dostawcze spełniające wymogi ciężarowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SuperOskar
Początkujacy
Początkujacy



Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 12:00, 05 Wrz 2016    Temat postu:

Ja jestem zdania, że leasing jest lepszą opcją niż kredyt. Ilektoć bym nie sprawdzał warunków to leasing był dla mnie korzystniejszy. ogólnie polecam Raiffeisen Leasing, sprawdzona i dobra firma
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Flores20
Użytkownik forum
Użytkownik forum



Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 20:41, 27 Paź 2016    Temat postu:

Ostatnio zacząłem się rozglądać za nowym samochodem i jestem zainteresowany nowym Clio. Jest naprawdę stylowe. Zastanawiam się nad jego osiągami.
Czy silnik jest wystarczająco dynamiczny? Chciałbym aby autko miało lekko sportowy charakter.
Sprawdzałem jego osiągi na poniższej stronie: Renault

Jeśli chodzi o drugą opcję to rozważam Almerę. Tez ze względu na ciekawy wygląd i podobny silnik. Chociaż no w tym momencie bardziej przekonuje mnie Clio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Śro 21:33, 04 Sty 2017    Temat postu:

Ja się niedawno przekonałem że warto rozważyć również zakup aut poleasingowych, bo przy naprawdę niedużym użytkowaniu potrafią być dużo tańsze. Polecam obadać aukcje u różnych firm, chociaż ja ostatecznie kupiłem W Raiffeisen.
Powrót do góry
wordus
Coś tu już napisał
Coś tu już napisał



Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 11:35, 27 Sty 2017    Temat postu:

Generalnie zebrałem wiele ofert i wybrałem tę firmę ubezpieczeniową, która przyznała mi najwięcej zniżek. Faktem jest, że tam gdzie kupuje się auto można dostać również atrakcyjne warunki, ale i tak poszperałem i znalazłem coś lepszego. A jeśli nie muszę przepłacać to nie będę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Flores20
Użytkownik forum
Użytkownik forum



Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 11:31, 25 Kwi 2018    Temat postu:

Myślę, że nieraz warto zwrócić uwagę na leasing w firmach od których kupujemy samochód. Przykładowo jeśli będzie to Dacia to warto się zainteresować ich ofertą i nie odkładać takich decyzji. Myślę, że to może być bardzo korzystne. Warto wszystko uważnie rozważyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Miasta Wojcieszów Strona Główna » CIEKAWOSTKI I PORADY Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional




fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Regulamin